BGONAIR Live

"Да, България": Управляващите заглушават мобилните телефони за протеста довечера


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Да, мобилните телефони ще трябват повече на вандалите, за да се организират по-добре
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: анонимен 52 Интересно, как вчера в центъра на Кърджали, когато се събраха 7000 души поддръжници на Шиши, клетките работеха!!!
отговор Сигнализирай
53
Cec
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Глашатай нема ли веле ке бие барабана и ке съберем народу па нека заглушават но българският рев нема заглушат
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Събрали се няколко хиляди, претоварили мрежите на операторите и айде сега щото не могат да координират атаките на ***, реват. Ама то само да реват могат тия бре. За никакъв нестават
отговор Сигнализирай
51
български избирател
преди 6 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Гледам снимката и се питам:Това ли са лидерите на протеста? Единият с пърхот и олисял път на косата , а другия кроманьонец с два пръста чело....УЖАСььь !!!!
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Глупости на тракалета. Много добре знаят, че като се съберат толкова народ на едно място с мобилни устройства, клетките на мобилните оператори в района нямат капацитета да поемат целия трафик.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
Родната милиция отново няма да може да разпознае ултрасите и не само ще ги допусне до протеста, а и търпеливо ще гледа как чупят и палят, докато телевизиите снимат, а после ще арестуват съвсем други хора.
отговор Сигнализирай
48
… 47
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Момчетата изтриха няколко лакардии :) Имах предвид: параноици и манипулатори
отговор Сигнализирай
47
дедо ви
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: баба ви - душицо златна *** умна , колко пъти да ти пиша да лягаш пред телевизора и да си гледаш турските сериали и после пред къщичката да клюкариш с комшийките
отговор Сигнализирай
46
До 46
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Дано да е първото, защото второто означава лъжа
отговор Сигнализирай
Новини