IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Започнаха цирковете в магазините: Мъж не си иска рестото в евро ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

219
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
А кво става, еврастите вече свободни ли са, свободни ли са, като вече пазаруват с други шарени хартийки, хахахахаха освободиха ли се днес от Русия хахахахахаха.
отговор Сигнализирай
218
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 7
Сега да му лепнат 500 евро глоба за неспазване на обществения ред.
отговор Сигнализирай
217
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 8
До: анонимен216 Изтъркаха ти се просешките лозунги.Хората не искат еврото и обеднявят.Това всеки го усеща по джоба си.А просяка като теб си мисли,че да не искаш това има нещо общо с Русие.Ами няма бе просяк не го ли разбра.Това украинския изпържен мозък трудно го разбира.И дрънка едни и същи опорки
отговор Сигнализирай
216
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
ДОЛУ ЕВРОДИКТАТУРАТА!
отговор Сигнализирай
215
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
И за какво касиерката е правила циркове, вместо да му върне в лева. Днес навсякъде ми връщаха в лева, да я уволнят циркаджииката.
отговор Сигнализирай
214
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Типичен русафил. Прави циркове, белким го пуснат по руската телевизия и го бявят за герой
отговор Сигнализирай
213
нормален
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
бг неандерталец,плоскоземец,антиваксър,това е нивото на супер умните българи дето въртят света
отговор Сигнализирай
212
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 11
Поздравления за будната гражданска позиция!
отговор Сигнализирай
211
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Протестирането е работещо само ако е организирано от някоя сила. На онзи който се запали пред президентството, не му обърнаха внимание, пък със заяждане за едно ресто, какво си мисли, че ще постигне този. А така и не разбрах каква е драмата с еврото. От суверенитета на валутата си се отказахме още през 1997ма. Каква е картинката и деноминацията няма значение.
отговор Сигнализирай
210
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Приетият през 1880 г. Закон за правото на резание монети в Княжеството предвижда фискалното счетоводство да се води в левове, определя количеството злато, сребро или мед в различните монети и ограничава общото парично предлагане до 15 млн. лева. Левът има стойност, равна на тази на френския франк. Допуска се използването на монети, както на Латинския валутен съюз, така и на други страни, които държавата приема по утвърдени от Министерството на финансите курсове.
отговор Сигнализирай
Новини