IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин отново има последната дума с Тръмп


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Русия е самодостатъчна империя, и за разлика от европейския колониален модел, в империята няма колонии, руската империя се характеризира със способността различни култури, религии и народи да се развиват взаимоизгодно и да живеят заедно. Византия много е искала да живее така, Русия днес е Третия Рим, принципите на руската империя частично са взети от там.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Дубрутру стрино Пено.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
Психопата Путин и руските зомбита започнаха войната за да поправят "най-голямата геостратегическа катастрофа на 20 век" а именно разпадането на СССР. И вече започнаха да получават СССР. Изолация, дефицит, задълбочаваща се технологическа изостаналост, стотици хиляди ГРУЗ 200, репресии срещу противниците на войната..... И накрая путинова Русия ще свърши така, както свърши СССР!
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Русия няма какво повече на взаимства и да научи от запада, защото запада се намира в дълбочината на най-мощната криза.
отговор Сигнализирай
41
Баба Ванга
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Свето ке стане по добър, когато Владимир Владимирович легне до Владимир Илич в мавзолея.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Проектът Европа се провали. От тук нататък всичко е само загуба на пари, САЩ вече се изтеглиха.
отговор Сигнализирай
39
Ада на чебурашките
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Тая лисича муцуна унищожи хиляди руски и украински млади мъже, а като прибавим и убитите украински невинни жени, деца и старци, дори Хитлер е икона пред този у.р.од.
отговор Сигнализирай
38
Има
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Право на последно желание !
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
В доктрината за националната сигурност на САЩ черно на бяло е записано, че ЕС е вреден, и трябва да бъде разрушен. И не само, в доктрината за националната сигурност на САЩ черно на бяло е записано, че САЩ трябва да подкрепят европейските народи в борбата им срещу диктатурата на ЕС.
отговор Сигнализирай
36
кой
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
кой финансира Майданая в Киев???Сорос , Ротшилд и банкерите от Англия и Франция............истинските виновници за войната в Украйна!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини