BGONAIR Live

Тежки загуби за Русия след неуспешен щурм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Русофили, съборихте ли Запада? И днес ли не успяхте? Еее, греда. Спокойно, дерзайте, и утре е ден хахаха
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
За Путин човешкия живот не струва нищо, така че няма загуби от гледна точка на Русия. 6000 колхозника дали фира, нищо работа!
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
Всички нашественици са записани на камерите преди да бъдат убивани. Вече няма никакво съмнение че 50 Хил зачистени гопници на месец ще стане реалност
отговор Сигнализирай
66
до оня с маршируване
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
Украинците никога не са изявявали желание да маршируват из москва, за разлика от кремълската шайка главорези в Киев. А тукашните русо-р0би се бяхте размечтали даже за Лисабон и Берлин.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Поредното фиаско на руснаците, но според родните ***, всичко е лъжа, Путин е пред Лисабон, а ЕС се разпада.
отговор Сигнализирай
64
таварищ паПутин
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Колко милиона население беше Уркия преди войната и сега колко милиона остана ????За Територията няма да питам защото има още да си взимам!!!
отговор Сигнализирай
63
Българин
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
До: Чий е Крим? Русофилче, от Харков до руската граница са около 40 километра. Братушките ти ако бяха напредвали с 10 километра на година досега да го бяха превзели. 10 километра на година означават по 27, 39 метра на ден! Чей Харков?
отговор Сигнализирай
62
Айдеее...пак ....
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Укро пропаганда...СЛАВА КОКАИНА !!!
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
"Сирски защо не марширува на Червения площад с войската си?" - Неговата задача е да пази Украйна, а не да превзема Русия. Въпросът е защо Путин не марширува с войската си в Киев след повече от 4 години напъни.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: Чий е Крим?На баба ти "фърчилото" гну Сна руска монетко.
отговор Сигнализирай
Новини