BGONAIR Live

Под половината българи подкрепят санкции срещу Русия, Украйна в ЕС и въоръжаването на Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

79
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
ЦРундьо Боташаков Крадев нали за това го избрахме.... голям русофил голямо нещо, пръв ятак на Путяката.
отговор Сигнализирай
78
Rambaldievskievich
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
При тая путинрусофилска г м е ж у нас - какво друго да е? Вън комболшевишките/сталинистки/нацистки съветски путинрусофили от Родината ни! Опасни са за националната й сигурност. ДАНС!...
отговор Сигнализирай
77
Пак по опорката?
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен 82: Тази спекулация с генетиката е сложна работа. Не е за теб.
отговор Сигнализирай
76
Сандокан
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
Нищо чудно.С толкова проруска пропаганда.
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Българите не са българи колкото и да ви се иска. Цар Симеон е цар на българите и така и гърците. Гърците не са изчезнали, те са ни в кръвта. Само 19% от мъжките хромозоми са славянски от Украйна. Другото е албанци, траки и илирийци, завладяни от пра българите и анексирани. А каква е била мъжката хромозома на пра българите, защото при нас няма татари както е в Унгария примерно. Да са биле примерно славяни говорящи на тюркски не ми се вярва. Те не просто са се разтопили в траките, изпарили са се.
отговор Сигнализирай
74
Не е ли ясно
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: ами Разбира "простият народ" повече отколкото си мислиш.
отговор Сигнализирай
73
ПРОФАН
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
ЕС и НАТО - НЕМЕДЛЕНА ЛИКВИДАЦИЯ! САЩ и РУСИЯ - ВЕЧЕН СЪЮЗ1!1...и НОВ СВЕТОВЕН РЕД!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
72
ами
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Амчи той простия народ още не може да разбере че от запад идат кинтите
отговор Сигнализирай
71
Пак по опорката?
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: Помним А това какво общо има с темата?
отговор Сигнализирай
70
Помним
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Ако не бяха "загниващият запад", още щяхме да строим марксистко-ленинските ви простотии, да чакаме да ни дадат право да си купим гарсониерка, като крайно-нуждаещи, както и да ни излезе реда за лада след 15 годишно чакане. Ако имаш връзки можеше и да се сдобиеш с дрънкащ хладилник зил или цветен рубин.Понеже са необразобани и невежи нашите клети русофили им са виновни Европа, САЩ, Украйна и останалият цивилизован свят.
отговор Сигнализирай
Новини