BGONAIR Live

Под половината българи подкрепят санкции срещу Русия, Украйна в ЕС и въоръжаването на Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Не е ли ясно
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
За САЩ Украйна вече не е приоритет.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
67- БГ плаща Окопационен дълг 32 тона чисто злато съгласно чл 22 от Берлински договор- не е станало безплатно!
отговор Сигнализирай
67
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 6
1. 3СВ 2. Санкциите срещу Русия отдавна нямат ефект. Преди 4 години аз се погрижих за това и имах "накои проблеми" 3. Но сега и Запада видя, че съм прав 4. Да управляваш света не е като да ядеш маруля. Нещата са свързани с много "други неща" и е опасно. Обикновена охрана не може да те спаси ако не умееш доста работи
отговор Сигнализирай
66
Какво следва
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
А бай Дончо вече пари за Украйна не дава. Продава оръжие, но го плащат европейците.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
И най голяма подкрепа на еврото в тоя несигурен свят!
отговор Сигнализирай
64
Червената Армия
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 13
И да не забравяме кой подписа смъртната присъда на Васил Левски, неговите уж "съратници" и "приятели" евроатлантици... Ако не беше червената армия, България щеше да е още да бърбори на турски...
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Т.е. 20 шарени юрдека ги подкрепят, ама като напишете "под половината" звучи къде, къде по-добре, звучи все ено "По-малко от 3 милиона българи...."
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: анонимен 60: Щом досега не са успели няма да успеят и в бъдеще. Става точно обратното - подкрепата за "партията на войната" в ЕС намалява.
отговор Сигнализирай
61
Е, как не
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 6
Нашите дрипави русофили са хора без надежда, второ и трето поколение лузъри. Вместо да са благодарни че не са се родили в блатото наречено русия те се възхищават на нацисткия блатняшки режим. За тях късокракият кремълски диктатор който целуваше корана и твърди че крилицата е македонска е единственият идол.Слава на Бог че са само една шепа неудачници презряни от истинските българи.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Българинът иска руски паметници и западни пенции и заплати. Накрая получава един по-голям.
отговор Сигнализирай
Новини