BGONAIR Live

Путин: Русия се бори срещу агресивна сила, подкрепяна от НАТО ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Аз имам приятел швейцарец, който ми каза , как може да сте толкова близки с такава напреднала държава и хора като руснаците, които от сутрин довечер сън не спят и сълзи ронят за скъпия си български народ , и вие да се държите толкова лошо с тях?
отговор Сигнализирай
108
Гринго
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
А бе лейдис енд джендърменс, евроатлантици, понеже бях позадрямал и съм изпуснал парада, я ми кажете, дойдоха ли украинските дронове? Взривиха ли Червения площад? Путин елиминираха ли го? Зеленски пристигна ли на бело, конче, като победите. Или стана като миналите години - парадът си върви, наркомани си плямпа, *** му вярват и се подмокрят. Нищо поне си върнаха Крим и западна Украйна, а контранаступът стигна чак до Владивосток, при това вече на трета околосветска обиколка.
отговор Сигнализирай
107
татарчето
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
на КГБ се изкара жертва на всемирен заговор :)))
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
до 104 забравил е защото разговора е измислен
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Странно? А Кой води война на територията на тази агресивна страна?
отговор Сигнализирай
104
До 93
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Забравил е и да добави: А вместо това здраво ближете задните части на тези които не ви считат за хора.
отговор Сигнализирай
103
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Защото са нормани, те и затова лочат като скандинавци
отговор Сигнализирай
102
Гост
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Скритият замисъл в речта на Путин бе: Ще продължавам да пращам сите бандери при Стьопата Бандера, а воайорите от натю само ще гледат. Не знам, ама аз така го разбрах:(
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Защото са славяни и варяги, а не турци и татари!
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
А защо руснаците са визуално като западноевропейци и скандинавци а не приличат на турци и татари ?
отговор Сигнализирай
Новини