BGONAIR Live

Путин: Русия се бори срещу агресивна сила, подкрепяна от НАТО ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

129
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Какво празнуват тия голтаци бе, победата на единствената им радост-самогона ли?
отговор Сигнализирай
128
ИВАН ВАЗОВ патриарх
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
"кат русия няма втора, тъй велика на света, тя е нашата опора, тя е нашта висота"
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: да...ще застанеш ли в поза партер..
отговор Сигнализирай
126
kekope67
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
приказки за вътрешна консумация,да се надъха стадото.
отговор Сигнализирай
125
Подебили
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
Победили, так не думаю.
отговор Сигнализирай
124
да
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 9
СЛАВА НА ВЕЛИКА РУСИЯ!.....дала ни два пъти свобода - от османлии и фашисти! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БРАТУШКИ!
отговор Сигнализирай
123
Чъко
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Правилно го казва Путин. Но вместо агресивна сила по добре да каже истината- не е сила а шайка отолигофрени .
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Велика е Русия, а Путин е господарят на света. Каквото каже Путин, това ще стане.
отговор Сигнализирай
121
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Танковете не са заети . Старо желязо са . И силата не е агресивна . А отговаря огледално на първоначалната сила . Което значи че Русия постоянно настъпва мотиката и се чуди защо я удря по главата . В един момент главата или мотиката че се счупят . На мотиката дръжката се сменя, но главата на бункерното човече не .
отговор Сигнализирай
120
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
В Максуда-Варна ще има ли парад на Костя Копанарина с 4,4 те процента русофили? Щом 20 танка не им стигат за парада може там да си ги пратили!
отговор Сигнализирай
Новини