IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Шефът на Samsung нае три ски писти само за себе си

Цената за наема на пистите, които ще се ползват максимум по два часа на ден, е 1 500 евро за първия час и 1 200 евро за втория

Шефът на Samsung нае три ски писти само за себе си

Президентът на южнокорейската компания Samsung Electronics Лий Кун-Хий е богат и обича ските, само че не обича навалицата. Ето защо той е наел само за себе си три писти във френския алпийски курорт Куршевел до 9 април.

Пистите с ширина от 30 до 40 метра са заградени с мрежи, за да предпазват г-н Лий от други посетители. Така той ще разполага с общо два хектара, за да се наслаждава на удоволствието от карането на ски.

Друго удобство за президента ще е и личният скутер, с който той ще изкачва пистите и ще се придвижва до 4-звездния луксозен хотел Anapurna. Президентът ще има на свое разположение и шестима инструктори, специално избрани на кастинг.

Цената за наема на пистите, които ще се ползват максимум по два часа на ден, е 1 500 евро за първия час и 1 200 евро за втория.

Според жълтата преса Лий Кун-Хий ще пристигне в курорта в четвъртък, придружен от 80 човека охрана и сътрудници.

Според управата на пистата в постъпката на шефа на Samsung няма нищо странно и функционирането и ползването на курорта от обикновените посетители няма да бъде нарушено.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Любопитно
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата