То ще се бори с най-актуалните клубни хитове в момента, като сингълът се казва „Wanna Feel” и неговата премиера ще бъде по радио CITY.
“Wanna Feel” има за цел да продължава поредицата метаморфози, с които Групата ще провокират своите фенове от тук нататък.
Тяхната мисия е да преминат през най-разнообразни стилове и звучене. Първият експеримент, който те направиха бе именно парчето „Cool”, в което са съчетани рок елементи с r’n’b бийтове. Със сингъла „Wanna Feel”, пък момчетата се нареждат директно сред едни от най-мелодичните хаус и денс парчета. Следващият проект от поредицата „провокации” е дуетното парче с група „Expose”, където Алекс, Вени и Насо ще бъдат представени в невиждана до сега светлина.
Музиката на парчето е дело на Наско (Групата ), а текстът е написан от Венко (Групата ) и Георги Енчев и аранжиментът на парчето е на Оги Цветков. Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.