BGONAIR Live

Д-р Тренчев: Категорично искаме оставката на Дянков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
ani
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 9
Какъвто и да е Тренчев, защитава вашите интереси *** драскали във форума, защото докато се пенсионирате ще гушнете букета. Тук не става въпрос кой цвят е на "мода" а за социален проблем. Защо французите скочиха срещу увеличаване на възрастта за пенсиониране/ А у нас овчедушието е характерна черта за посредствения българин.За това властимащите си мислят само за бизнеса си.
отговор Сигнализирай
23
Дрът комсомолець
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 19
Бат Бойко е голям пич,но само от един косъм брада на става!
отговор Сигнализирай
22
Салахадин
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Понеже от малък чета ли, чета книжки.Та имаше една такава за "Синдикатите на престъпния свят".Та се замислям-там какво са правили по време на мафията в Америка ,когато е сухия режим.Как са го отнасяли докерите ,не от мафията, а от синдикатите и ми настръхват косите и за тези наши синдикати!!
отговор Сигнализирай
21
Titi
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Aide na piciteee! Nasaammm
отговор Сигнализирай
20
Маца
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
А Тренчев откога започна да разбира от реформа в икономиката. Той не можа да направи реформа в здравеопазването защото е завършил медицина. Този пишман доктор да се скрие някъде.
отговор Сигнализирай
19
Picarq
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Dqnkof trqbva da si hodsh, drug izhod nema!
отговор Сигнализирай
18
МАГИСТРАЛОВ
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Винаги в Неделя следобед, когато ония с дваисетте заплати почиват,аз имам много мунуси,най-накрая ще спра да пиша в Неделя ,че да им минават оперативките рахат,рахат.И все пак най-накрая и вие ще ходите боси по магистралите.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Бат би Бойко не може да смеди Дянков и да иска.Пък и с Дянков се обяснявят неуспехите - удобно е.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 21
"Подкрепа" са комунисти. Нормално е да не харесват ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
15
МАГИСТРАЛОВ
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Парчето на Росица Кирилова - ,,Боса по асфалта....сега има кавър - ,,Бос по магистралата вървя си,,,,и нямам нищо в джобовете си ...Ама иначе държавата е много стабилна и съм спокоен ,че няма да станем като гърците,,,,
отговор Сигнализирай
Новини