IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мило дневниче, много е shit ситуацията!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

184
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
"СоциализЪма е едно НЕДОНОСТЧЕ"Aко не си разбрал логиката на тези думи, които вадиш от контекста, значи трябва да се върнеш във пети клас и да упражняваш "четене с разбиране". Тази реплика нито хвали, нито обижда "социализъма", а констатира, че има области в които не е развит достатъчно. Хеле пък никоя система(включая "демокрациътъ") не е развита изцяло. Или казано по-простичко, на твой диалект, за да го разбереш:"Социализъмъ и димикрациътъ съ нидуносчитъ..."
отговор Сигнализирай
183
traktorista
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
eiii s toq qvorcho gechev na edin chin v kuklen sme sedqli...maleee kade otide tova momche...shef na chervenite khmeri shte stava,, shame,shame,but no shame
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
СоциализЪма е едно НЕДОНОСТЧЕТодор Живков
отговор Сигнализирай
181
xaxa
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 13
Като гледам коментарите тази гавра на *** яко е засегнал крадливите от ГРОБ :D хахахахха, но нали знаете - ИСТИНАТА БОЛИ НАЙ-МНОГО :D
отговор Сигнализирай
180
мариан
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
еййййййй от малки и интриганстват.на кои младежи да дава на ромите ли .вашти к...ви раждат ли.на ромите ли да дава пари.ощетено младо поколение пък затлъстяло и обратно.
отговор Сигнализирай
179
George1
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 10
Младите хомосоциалисти по добре да спретнат на лидера си гей парти,Понеже за ништо друго не ги бива освен да смучат ***
отговор Сигнализирай
178
я
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
каквито партизаните такива са им и внуците .. нищо не става от тях освен за гепене и пеликаниада
отговор Сигнализирай
177
sos
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Браво на хер Флик!Заслужава да бъде касиер на Гестапо.
отговор Сигнализирай
176
Шоп
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 15
Доста посредствено чувство за хумор показват младите серГейчета. Винаги ми е правело впечатление, че комунисти и милиционери стават най-задръстените хорица.
отговор Сигнализирай
175
Съселът
преди 13 години
Харесвам 40 Не харесвам 10
А ето го и моето дневниче любимо:2005 - година първа - УРА! Взехме кока...властта. Първата година ние от БСП крадеме яко откъдето сварим - това комисионни от неизгодни договори с Русия, поръчки на брат ми Георги, договори с "Батко и Братко", МАсларова строи за по 6 000 лева/квадрата социален дом (му-ха-ха-ха, каква ирония само, а?) ...абе откъдето сварим, от там завличаме в землянката.2006 - година втора - време е и нашият турски филиал да покраде малко. Това е тяхната година. Другарят Сава започна яко сечене на горите и изнася към братска Турция материал за паркет. Замнеките са във вихъра си. Отделно мъкне там нещо, влачи към Цанов камък, ама какво точно прави, ние не надничаме в чуждите паници.2007 - година трета - Това е годината на царят, когото докарахме специално от Мадрид, за да детронира Костов. Време е и той да намаже и да покраде като свободен човек без притеснения. Набързо му върнахме горите на половин България, като за бонус, като уж по-погрешка му наддадохме отгоре още 1/3 от България. Да си има човека, стар е вече.2008/2009 - това е последната ни година. ЗАТОВА СЕ РАЗБРАХМЕ И ТРИМАТА ДА КРАДЕМ ЯКО И ЕДНОВРЕМЕННО, КОЙ ОТ КЪДЕ СВАРИ, КАТО ЗА ПОСЛЕДНО. Щото след изборите не се знае. А народа не можем вечно да го помиламе от бой като пред Парламента с платени провокатори, дето инсценират размирици. Така и направихме. Ама преди това се подсигурихме, като приехме Закон, дето да не могат да ни съдят за кражбите тези след нас, ами да минават по парафа "безотговорно отношение", тоест ние да си приберем милиардите, пък те нека ни лепнат по една условна. Кво пък? Забърсахме значи 4 милирда (рекорд по кражби за 4-те години) само за един месец точно преди изборите, отделно подписахме предварителни договори с обръчите от нашите фирми за още 4 милиарда, така че да се подсигурим и да вземаме парички даже и като ни няма :)) А между другото написах и книгата "Защото сме социалисти", там обяснявам колко сме близо до народа и как милеем за него. Довиждане засега другари и до нови срещи. НИЕ ПАК СМЕ ТУКА !!!
отговор Сигнализирай
Новини