BGONAIR Live

Атака се разлюти, напуска парламента до изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
10 стинки
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То изборите са ясни кога ще са - на лято. Ама тия като ги няма на работа заплати ще има ли за тяХ? По две на месец! :P
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
усеиха на каде духа виатара и се нагаждат
отговор Сигнализирай
20
edin
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
С този наш народ, наречен от големия поет "***". нищо няма да направим. Сякаш сме забъркани само от лошотия. Изглежда Господ ни е объркал с на-кръвожадните хищници, когато ни е създавал. Бях млада, когато започнаха промените; вярвах, че нещата ще се оправят, сега сега съм вече възрастна, изхабена, употребена, експлоатирана и чакам мизерна пенсия. за сметка на тия, които ежедневно ми изпиват мозъка /разбирай умствен труд/.Боже, вразуми ни!!!!
отговор Сигнализирай
19
Данчо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И 100 пъти да го изтриеш пак ще го напиша нещастен ***.Всеки има право да изразява мнението.Като не ти харесва у лево!Той е човека за България!!! На тия избори трябва да го изберем.Дано само да има твърда ръка и да стане като другите в парламента мафиот!
отговор Сигнализирай
18
обективен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ще заседават в психиатрията на 4-ти километър. Адолф Воленов Сидеров там ще се вживява в ролята на своя идол с малките мустачки.
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Що да си запазвам за мен си... забраняваш ми да споделям ли
отговор Сигнализирай
16
Koko
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Изобщо не са шутове, а отговорни хора. Ти си един *** провокатор, който за няколко сребърника си готов да се отречеш и от майка си. Колкото до символа мога да кажа, че явно не знаеш нищо за българските азбуки. И като е така поне попитай та някой да ти обясни или виж в интернет какво пише по въпроса.
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А къде ще бъде до изборите - в лудницата или на магистралата да бие тинеиджъри?
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
az glasuvah za ataka i ne e sram ot tova ... a ti 4e si zabludena ovca hodi si blei na selo :) ....
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
искаш да кажеш,че тези зад перденцата в парламента са богоизбраните кралски особи?Хайде стига с това овче парпение?"Искаш ли мир и благоденствие,готви се за война"
отговор Сигнализирай
Новини