BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Много от върхушката познават БОРИСОВ и единственото им оръжие да го унищожат морално,защото физически видяха ,че не е изгодно.
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Бойко, да си завре и назначенията и уволненията в ..., както и новия морал на ГЕРБ. Този човек и тези като него ме накараха да емигрирам, това което никой преди това не успя, дори преди 1989 г. Това тук е концлагер, вече ...
отговор Сигнализирай
107
кккй
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
ЕЙ ТОВА ДЪРЖАВА НЕ Е МАЧ КАКВИ СА ТЕЗИ ГЛУПОСТИ ,ЖИВА ТРАГИ-КОМЕДИЯ,МАХАЙ СЕ ,ЧЕ ДА МОЖЕ НАРОДА ДА СИ ПОЕМЕ ДЪХ.
отговор Сигнализирай
106
sako
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
То не бяха матрял,пукната глава,дядо коли ***,дюнери,лобиране за митничари и бираджии, контрабандни цигари,успиване пред японците,кучета на Путин,съставяне на правителство от *** приятели,интервюта с Вучков,50-50 със Слави ,Пашата,СИК,Цеца Витетката. Много простотии бре.
отговор Сигнализирай
105
иво
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
На Емо Коцев пагона потежък от на Бойко така става с толкова много генерали.
отговор Сигнализирай
104
norm до железния гер
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
103,не се учудвай на минусите,нали знаеш,комунист никога не признава грешка и не се извинява,припомни си:"партията е права и когато съгреши".
отговор Сигнализирай
103
СТРАНДЖАТА
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
Затова е Премиер... - ще уволнява и назначава когото си поиска... - да не би да е трябвало да се консултира с президента или със светия синод?...
отговор Сигнализирай
102
MP42
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Не,"48-те закона на властта" .
отговор Сигнализирай
101
железният гербер
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 23
е, хайде голяма работа, нищо особено не е станало. Човекът е разбрал грешката си и се е извинил. Защо да не му се даде втори шанс? Това само показва колко справедлив е Борисов. Знам, че затова много му завиждате.
отговор Сигнализирай
100
От бостана
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
ББиткото пак побърка герберчетата. Досега викаха УРААА за уволнението, сега със същия плам трябва да викат УРААА за назначението. Верно няма такава държава!!
отговор Сигнализирай
Новини