BGONAIR Live

Пловдив плаща по 21 лв. за запълване на улична дупка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен1912
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Личи от кой град съм. Има чалъм, защо не се изравняват и кърпят по сектори - 100 метра от кръстовището на улица с......... до усила с.......Уж Общината щеше да тегли някакъв заем, за да оправя вътрешните улици, а не само няколко булеварда/станаха нелоши/. Ама ако ще е да се кърпят дупчица по дупцита и улицата да заприлича на шахматна дъска - мерси! По-хубаво да не се получама такъв заем
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Средно е изчислено че всяка дъждовна капка струва по два евроцента на държавата и в частност на дянков. Как си представяте, лесно ли се изкарват тия пари?
отговор Сигнализирай
10
намръщен
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Като се залее с 4см. след половин година пак ще е дупка :(
отговор Сигнализирай
9
анонимен1912
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
Ами *** безопашати със съзнание на столичани дължат около 30млн.за това, че си хвърляят *** в пловдивското сметище. Е..л си ви столицата, един екозавод не си направихте, дори и да не е с най-супертехника. Претендирате за европейски град :) 10 *** махали, липса на екозавод и уборка на градските ви кърища веднъж годишно. Ха-ха
отговор Сигнализирай
8
миро
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Пловдив ще фалира ха ха ха ха дупки много пред фалит са!!!
отговор Сигнализирай
7
3
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Аз по принцип не съм от хейтърите...Обаче всеки ден карам по тия улици и положението е ужас... Какви 218 "пукнатини". Не става въпрос за пукнатини, а за кратери... Два пъти съм сменял джанти (вносителят любезно ми ги продава по 600лв бройката). По пътя, по който се прибирам всяка вечер, ежедневно можеш да видиш спрели коли и шофьори, които си сменят спуканите гуми. И тази история се повтаря всяка пролет от няколко години насам... А пътят, за който говоря е изходът на Пловдив - посока Марково...
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
егати източването на парициминалата година на нашата улица дойдоха от пътното да кърпят дупки,аз на единия *** му дадох едно шише водка, а ония с машината преасфалтираха цялата улица хаха
отговор Сигнализирай
5
Малко им е!
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Една обикновена дупка колкото и невероятно да ви се струва, носи на общината средно хиляда деветстотин и шестнайсет лева. Всички реват вкупом разходи, инвестиции, здравеопазване... Де ги тия пари бе? Ами ето ги преработени и прекръстени на един литър вода с извинение, добита от естествени източници.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Много им се откъсна от сърцето.преди два дни пишеше,че в бургас отделят 6 млн.за ремонти.Ми те затова улиците им са години пред нашите.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
Дупките в Пловдив са 218 х 218. Почти всички улици са "разораната целина". Положението е трагично :(
отговор Сигнализирай
Новини