BGONAIR Live

Начална учителка заработвала и като жрица в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Мими
преди 15 години
Харесвам 117 Не харесвам 5
Всичики истински *** работят в парламента !
отговор Сигнализирай
11
БАБА ВИ ГИЦКА
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 13
НИЩО НОВО ПОД СЛЪНЦЕТО!ТАКА Е ОТ ХИЛЯДИ ГОДИНИ!ЗНАЕТЕ ЛИ КОЕ Е ЛОШОТО В СЛУЧАЯ?.......... ЧЕ НА НЯКОИ ИМ ХАРЕСВА.
отговор Сигнализирай
10
bj
преди 15 години
Харесвам 72 Не харесвам 9
От четири години не съм учителка по собствен избор, за да не се налага да я докарвам до там.Ужас!
отговор Сигнализирай
9
Do 3
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 31
Айде стига с тия дивотии бе, никой не е "принуден" да се продава, а още повече пък да ограбва банки за да си осигури нормален живот
отговор Сигнализирай
8
huana
преди 15 години
Харесвам 58 Не харесвам 11
То в тази мизерна държава,дете наръгва брат си с нож за парче салам, трябва да се зачудим на тази новина ли?
отговор Сигнализирай
7
Лобо
преди 15 години
Харесвам 65 Не харесвам 37
Ето до това докара Герб България,много жалко,учителки да грабят банки и да се занимават с проституция вместо да учат децата в училище.Ех да можеше Левски да стане от гроба сигурен съм че пред дилемата да стане гербер щеше да избере да е Мюсюлманин...
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 61 Не харесвам 9
ТЯ НЕ Е ПРИНУДЕНА...ПРОСТО ИМА НУЖДА
отговор Сигнализирай
5
мусайбе
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 22
ОООООООХХХХ ЧЕДООООООО ......А ТАКА
отговор Сигнализирай
4
VASILIS QNIS GERMAN
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 22
NE E VQRNO.....TQ TRUPA PEDAGOGICHESKI OPIT....
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 124 Не харесвам 22
Добре дошли в Асурдистан! Представете си до къде сме изпаднали щом учителки са принудена да работят като жрици или ограбват банки за да си осигурят нормален живот!
отговор Сигнализирай
Новини