BGONAIR Live

Начална учителка заработвала и като жрица в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

242
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
:) жената тая ако в действителност е красива, щеше отдавна да е метреса на някой по заможен! В България лабаво нема!
отговор Сигнализирай
241
Sa
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Политиците ни станаха *** и се продават за пари, а кво да кажем за учителките, лекарките и т.н. Такава ни е държавата, всичко в нея е деградирало морално! К***и ни управляват вече 22 години, кво искате!
отговор Сигнализирай
240
жената
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
просто иска да работи друга професия,която в българия не е разрешена ! Просто има красива п... и е решила да се възползва ,за разлика от други "светици",които и без пари да дадат малко мъже биха ги чукали!Просто трябва да се узакони,но за съжаление и да стане ще работят за бивши кадри на ДС ,така е в българия за разлика от цивилизования свят !Не че съм поддръжник на платения секс,но щом красиви хора могат да печелят от това защо да не го правят на пук на грозните,които и да си платят трудно ...
отговор Сигнализирай
239
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 15
Забележете, че тя го е правила за да има по-охолен и луксозен живот, а не от нямане на друг изход. Това е типична к...а като манталитет, а възпитава деца. Трагично е това- Колкото до заплатите на учителите- не ги жалете, от частни уроци също доста си тъпчат гушите, а и децата ни са неграмотни, така, че не са май много на ниво учителите. Каквото и да е недопустимо е учителка да бъде ***
отговор Сигнализирай
238
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
плащат им се карти за пътуване и им се дават и задължителни премии на Коледа и на 24 май
отговор Сигнализирай
237
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Червената помия, всичко добре! Хайде стига с това "да гледаме в чуждото канче"! Нека да не сравняваме като в детската градина "Кой по-, по-, най- " относно риска на професията и т.н! Нека всеки си върши работата с която се е захванал и тогава ще се оправи тази държава! А за повечето учителите, никога нищо не им достига и с пари да ги зарием, все недооценени ще са си и все неразбрали за какво иде реч в образователната система и мисията им пред обществото!
отговор Сигнализирай
236
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
370 е началната заплата на даскалица без стаж в детска градина, да не говорим за техникуми и гимназии, че основното на учител пред пенсия отива на 850, вземи та се информирай по добре
отговор Сигнализирай
235
Червената помия
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
238, по стечение на обстоятелствата познавам една "даскалица", с две висши образования , с над 15 години стаж и клас квалификация .Знаеш ли колко взима чисто?515(петстотин и петнадесет) лева месечно.А знаеш ли колко взима бившия и ученик, уреден с връзки и 3,33 диплома за полицай да речем в охранителна полиция?А вишист, със същото образование като нейното в полиция,пожарна, гражданска защита , работещ на смени 3 дни в седмицата колко взима?Та чистачка в банков офис взима колкото учителка...
отговор Сигнализирай
234
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
една даскалица с повечко стаж в детска градина взима 780 лева и като прибавим клас отива на хилядарка, сравни с други от бюджетната сфера и дали това са малко пари в тази бедна държава, то на другите места и мног други професии са с много различни доходи, но в конкретния случай сравнимо за страната не са на дъното и не са зле
отговор Сигнализирай
233
до 235
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Хайде стига с тази Америка и с нейните ценности! Нали тази жалка жена и учителка заради тях е стигнала дотук. Голямо падение на голяма част от жените в България...думи нямам, отвратена съм.
отговор Сигнализирай
Новини