BGONAIR Live

Няма радиация в храните


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Helzo
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тук идва въпросът, защо изобщо внасяме.В България не вирее ли такова нещо като краставица, маруля, домат, та трябва да внасяме, цитирам " първокласен чесън от Египет" или " кромид лук от Виетнам" ???????
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
За нашите управници е важно да не се предизвика паника в хората, ако обявят, че има радиация. Че от това, щели да се разболеят няколкостотин хиляди българи и няколко десетки хиляди умрат - майната му, ще се родят други!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Има радиация, но се прикрива. Вноса е огромен, а също така и печалбите от него! Колкото ви предупредиха за Чернобил, толкова, ще го направят и сега. Да ви е сладко!
отговор Сигнализирай
12
!
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Българската агенция за безопасност на храните"....- добре звучи, ама с други думи казано- още няколко десетки бюрократи, клатещи си краката по цял ден, увиснали на нашите гърбове, не правещи нищо, не произвежащи нищо, не вършещи ама никаква работа... Проверки- глупости!!!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Мамооо има ли радиация?Не мамо така поне казаха.А защо ми расте трета ръка???
отговор Сигнализирай
10
снимката
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Дали може да се купи *** - 100 гр? Представям си какъв *** ще изригне от продавачката /продавач/, сложила тази цена
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Няма, да. Защото от Европейската комисия тайно увеличиха допустимите норми на радиация във вносните продукти. Така никога няма да има "над нормите"...Само се чудя - децата на тия скапаняци не дишат ли същия въздух, не пият ли същата вода, не ядат ли същата храна....
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Ние тук вече почти не ядем.... Всяко зло - за добро.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Преди цените бяха за килограм - сега за сто грама .... :х (виж снимката)А иначе - то и след Чернобил нямаше причини за тревога, нали. Ние тук сме с отделна атмосфера - при нас въздуха е чист, а радиация не може да достигне по никакъв начин! НЕ!
отговор Сигнализирай
6
SirT
преди 15 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Сега разбирам защо в Румъния намират в следи от радионуклиди в какво ли не а тук няма, частиците не могат да минат през Дунав мост, няма как да платят таксата!
отговор Сигнализирай
Новини