BGONAIR Live

Пеша с балони и с "кустьом" на бала


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Аборигент
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
само така, нема се плашите!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 18
Има имам власт, ще ги забраня тези балове!!!
отговор Сигнализирай
7
аби4уренд
преди 15 години
Харесвам 37 Не харесвам 21
*** ше съм с кайена на тате той се води на фирмата и по талон е товарен ама твае за да лъжем държавата иначе си е поръчков и много гъзарски кайена
отговор Сигнализирай
6
Стефан д-р Чолаков
преди 15 години
Харесвам 49 Не харесвам 3
това на снимката съм аз !:)
отговор Сигнализирай
5
Тоби Урбото
преди 15 години
Харесвам 39 Не харесвам 2
10 000 марки и ауди а шес
отговор Сигнализирай
4
ха-ха-ха
преди 15 години
Харесвам 64 Не харесвам 4
Тоя на снимката избива рибата.
отговор Сигнализирай
3
Олег Саленко
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
плющиииииииииии
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 37 Не харесвам 4
4000 марки и ауди А4 :)
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 16
Новини