BGONAIR Live

Християните почитат днес Свети Иван Рилски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
......!
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
" И нигого на земята не наричайте свой отец,защото Един е вашия Отец,Небестния. Недейте се нарича нито наставници,защото Един е вашия Наставник,Христос." Матей 23.9-10
отговор Сигнализирай
18
......!
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
" Издигам очите си към хълмовете,от където иде помоща ми. Помоща ми е от Господ,който е направил небето и земята." Псалми 121.1-2
отговор Сигнализирай
17
......!
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Православната църква от празнуването на разни свои светци,няма време да проповядва Словото.....!
отговор Сигнализирай
16
??????
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
14,а това не противоречи ли на Божието слово ???
отговор Сигнализирай
15
Боби
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Да е честит празникът на всички българи и християни. Много малко хора знаят как е живял свети Иван. Много малко са чели житието му и задават глупави въпроси във форума. Нали цялото християнство се крепи на хората като свети Иван - светците, които са отдали живота си по един или друг начин за прослава на Господа, да се свети името Му! Дай, Боже, такива скромни, безхитростни и отдадени на доброто дело хора и днес в България! Поне един! Амин!
отговор Сигнализирай
14
!!!!!!!!!!!!
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Отговор на 13:Щото, бате, напълно човешко е да отдадеш почит на човек, който е отстоявал вярата си и разбирането си за живота и който е допринесъл най-много за съхраняването на българщината и християнството чрез своя пример. Те за това! И аз ще му цъкна минуса
отговор Сигнализирай
13
??????
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 9
Могат ли слагащите минуси на 5 да ми обяснят защо го правят ???
отговор Сигнализирай
12
Марин
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да е свято името Му.Честит празник!
отговор Сигнализирай
11
??????
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
10,че кога съм казвал да се почита "св Богородица" ?
отговор Сигнализирай
10
до 5
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
А св Богородица и тя не се е разпнала трябва ли да я почитаме? Айде аман от разбирачи
отговор Сигнализирай
Новини