IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев с критика: Нямаше подготовка, виждаме панически действия!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

122
Ти да видиш..
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
До Анонимен 132 Е , ако Нинова беше премиер вируса отдавна да го няма.Нали така умнико ?
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 31
И какво сега, по Конституция имам право на предсрочни избори ама тулупа не иска да дава оставка, щото виждаш ли това ставало кога той реши, а не аз гражданина с моето право по Конституция, когато аз я искам.И сега да стоя и да го оставя да си краде на воля, да лъже и маже, докато дойдели редовните избори. За какво тогава ми е Конституцията, питам? Да събъръм 500000 подписа и тогава да е задължен да дава оставка и да се отива на предсрочни избори.Или има работеща Конституция или да ви пикая на правата.
отговор Сигнализирай
120
ха така
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 15
При толкова политически назначения на калинки......ха така...
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Радев говори на вятъра
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
вчера каза ,че протестиращите били новите будители,а днес говори за мерки срещу коронавируса,а когато подстрекаваше протестиращите ,защо веднъж не спомена ,че трябва да се спазват противоепидемичните мерки,ааааа май бяха пресилени,ужас в Талин ясно ти показаха как трябва да се държи Държавен глава,но явно точно в тая глава не увира!!!
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Тоз нали до вчера съскаше, че нема вироз!? Кой ПАК му е крив?
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
пишат комунисти които живеят в отминала епохаСАМО БИЗНЕС
отговор Сигнализирай
115
Off
преди 4 години
Харесвам 35 Не харесвам 1
Тоя пoмияp смени плочата - сега вирОЗ има. Обясни ли го, когато си вдигаше юмручето и подстрекаваше хората да се събират да протестират, защото му разровили *** в пРезиденството, което е обърнал на главна квартира на ГРУ? Поне малко вина не усеща ли за мизериите, дето товреше от пролетта до сега?
отговор Сигнализирай
114
защо
преди 4 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Тя и Корнелия не признаваше, викаше и обиждаше, а какво стана сега? Лежи във ВИП стаята, има денонощни грижи за нея,като че ли някой й е длъжен, че е повече от хората, лекува се с лекарството(я да видим сега кой го внесе...а врага беше), ама го използва нали?Смешни и жалки човечета са с техните вечни опонирания и отричания на всичко. Като няма вирус, защо не си седи у дома?Не носят маски, плюят мерките,които се взимат,но на тях все не им стига, не им изнася,понеже все някой трябва да е крив.
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До TONKO!ЯВНО ГИ ИЗПИТВАШ :)
отговор Сигнализирай
Новини