IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Радев: Време е да освободим България от усещането, че има незаменими


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

538
Браво Радев,
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 7
Кефи ме новия началник на НАП. Въпреки че Митьо Пищова беше по-дпбро решение. Ама има време
отговор Сигнализирай
537
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
Даже разни надписи от съветски войници по стените на райхстага отвътре са запазени прилежно от немците за туристите. В България трябва да разберете че и всички паметвици да бутнете няма как да изтриете историята. Само ще демонстрирате, че сте фашaги и света ще ви се смее.
отговор Сигнализирай
536
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Подмолната дейност на Радев и МАЯ няма да помогнат на Нинова БСП третиБойко Борисов ще Бие триглавата Ламя
отговор Сигнализирай
535
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
Овехтели Червени СтарчетаМЕЧТАЕТ ЗА 1944 ГОДИНА
отговор Сигнализирай
534
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
Русия спаси света от хиглеризма, в Берлин на 100 метра от Райхстага се извисява величествен паметник на ЧА с два танка. Поддържан да блести. Само във варварските неонацистки кoчини се рушат паметници.
отговор Сигнализирай
533
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Няма смисъл от арести на гербавите престъпници. Губи се време и ресурс. Трябва да се създадат тричленки от двама войници и офицер. Офицерът чете присъдата, войниците я изпълняват на място.
отговор Сигнализирай
532
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
До 621 Напоследък в Америка и Великобритания имаше проблеми с паметниците, но това е друга тема. Що се отнася до паметниците - те са паметници на незнайните съветски войници, унищожили хитлеризма в Европа и затова да се говори за "руска окупация" е пълен нонсенс. По съветско време най-строго се е преследвал "великоруския шовинизъм" - за такова нещо са давали по 15 години лагер. Съветския съюз не е руска държава. Изобщо пълни сбърканяци сте. 2-3 % неонацистки сбърканяци няма да решавате кое как да е в България
отговор Сигнализирай
531
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 18
Събаряйте каквото искате!Важното е къщата на дебеличкия еднокнижен бидон от ромски произход от село Банкя, оня крадливият, алчен пpocтaк, дето звъни на султана да урежда пилета, да бъде съхранена!
отговор Сигнализирай
530
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 15
Няма голямо значение какъв е Радев.Така или иначе гербавата напаст отива зад решетките!
отговор Сигнализирай
529
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Мечта на БКП БСП - време е да бъдат арестувани всички гербави престъпници, заедно с троловете имтова го правихте от 09.09.44г. до 1990 година - горката България тези пак искат властначело с Нинова Радев Мая
отговор Сигнализирай
Новини