IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Николай Цонев уволни шеф на агенция в Министерство на отбраната

Министърът на отбраната уволни директора на ИА "Държавна собственост на МО"

Николай Цонев уволни шеф на агенция в Министерство на отбраната

Министърът на отбраната Николай Цонев освободи от длъжност Петър Пандурски- изпълняващ длъжността изпълнителен директор на Изпълнителна агенция "Държавна собственост на Министерството на отбраната". Това съобщиха от министерството.

Причината е, че Пандурски не е изпълнил нареждането на министъра да бъдат спрени замените на имоти. На негово място ще бъде назначена Красимира Горанова, която в момента е директор на административната дирекция в агенцията.

На 29 април министър Цонев нареди да бъдат спрени замените на имоти на министерството. Тогава беше съобщено, че от същата дата започват проверки, които да установят фактическото състояние на всички структури в МО.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата