BGONAIR Live

Чукат, тракат, ремонтират... Ще стане ли София по-хубава?

Чукат, тракат, ремонтират... Ще стане ли София по-хубава?

Всяка година ремонтират, после ремонтират ремонтите!
Хубаво е да има ремонти, европейци сме!
Ако и Графа стане като Витошка – мерси!
Едва ли София ще стане по-красива, едни пари ще потънат!
Нека тракат, не ми пука, още се чудя как да си платя парното за март
Общо 1878 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата