BGONAIR Live

От 17 до 21 декември изплащат обезщетенията за безработни

Причината за изтеглянето са коледните празници

Снимка: Булфото

Снимка: Булфото

Изплащането на обезщетенията за безработица чрез пощенски станции ще започне на 17 декември и ще приключи на 21 декември, съобщиха от НОИ.

Причината за изтеглянето на плащанията по-рано са коледните и новогодишните празници.

По принцип изплащането на тези обезщетения е  между 20-о и 26-о число всеки месец.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата