IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тя е на 9, тя е талантлива, тя танцува


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
vinkeltu
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Турците са нищо повече от лош човешки материал, за разликата от нас-българите, както каза 34-арийци. Това че някои българи са по-тъмни и грознички явно е защото някоя българска ***-най-вероятно нещо като бъдещата Ивет се е смешила с резак, има ги всякакви шеврантии, май Ивет след няколко години натам ще тръгне, дано поне си се изнесе в Турция дя не ни срами тука
отговор Сигнализирай
39
Семеен модел
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Та е на 9, но вече е ясно, че ще бъде ***. Като мама.
отговор Сигнализирай
38
ahgel
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
ami tova balgargaski nacionalen tanc da da
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Клипът е педофилски, махнете го!!!!
отговор Сигнализирай
36
Honorik
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Вашите мисли са извратени.Вие не оценявате умението на детето,а се ръководите от ващи си предразсъдъци,псевдонационализъм и псевдопатриотизъм.Кой ви знае вас самите какви сте...Може да се окаже,че не момиченцето ами самите вие сте за окайване.Има много школи за танци,включително балет и други.И там танцуват деца и в много танци облеклото не е по-различно.Само че въпросът не е в облеклото,а във вашите интерпретации.Детето трябва да си развива таланта.Който вижда нещо перверзно е негов проблем!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
В Турция нон стоп по телевизията дават такива танцуваши кючек деца.И турците не са недоволни.Това показва някои неща за характера на хората там.
отговор Сигнализирай
34
Курти
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Щом и 9 годишни вече владеят тези танци нищо добро не ни очаква като нация.Незнам този тип танци танцувани от 9 годишно дете - това повод за гордост може ли да е?????
отговор Сигнализирай
33
Амете
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Турците са семити, като евреите и арабите.Българите са арийци, като персите.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
СРАМ МЕ Е ДА ГЛЕДАМ КАК БЪЛГАРСКО ДЕТЕ ТАНЦУВА ТАНЦ С ЯСНО ИЗРАЗЕН СЕКСУАЛЕН КОНТЕКСТ!ДЕТЕТО Е САМО НА 9,БЕ ГНУСНИ,ТЪРСЕЩИ САМО СЕНЗАЦИЯ ДРАСКАЧИ,МАМА ВИ ДОЛНА!СВАЛЕТЕ КЛИПА!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
31
Кашчей Безсмертний
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Taзи "майка" ако си изтряска още един ботокс може да й спре сърцето!
отговор Сигнализирай
Новини