Ексклузивното интервю на Меган Маркъл и съпруга ѝ пред Опра Уинфри предизвика противоречиви реакции в интернет. За два часа те споделиха доста от тайните в британския кралски двор, като според първите прогнози, тази им медийна изява ще има „унищожителен ефект“ върху роднините на Хари, който вече не е принц и се радва на свободата си.
Голяма част от телевизиите в САЩ тепърва ще излъчват откровения разказ на двамата, да не говорим, че екипът на CBS е подготвил и нов материал с непоказвани кадри, в които със сигурност има още пикантерии, които целият свят иска да научи.
Голяма част от думите на Меган и половинката ѝ разгневиха британците, които са категорични, че въпреки всичко, те не биваше да се изказват толкова грубо за Елизабет Втора и обкръжението ѝ. От друга страна в родината на актрисата са шокирани от това как са се отнасяли към нея, защото е била разведена, с друг цвят на кожата и обикновен произход.
„Това беше унищожително интервю. Но истинският удар по институцията е описанието от Хари на това, че брат му и баща му са пленени в капан и от разкритията на Меган, че на няколко пъти е търсила помощ в двореца и всеки път е била отблъсквана. Не е ясно как ще отвърне дворецът. Много от разкритията са твърде лични, за да получат някаква реакция. Що се отнася до вестниците, които двойката толкова ненавижда, ще променят ли тона си? Не е в тяхната природа“, смята Джони Даймънд, който е кореспондент на BBC в британското кралско семейство.
Според журналиста Меган и Хари са „обрисували“ един своеобразен портрет на „безчувствени хора, изгубили се в една безсърдечна институция“. Той е на мнение, че с интервюто двамата само ще си навлекат още повече негативно отношение към тях.
Искат продължение на „The Crown“
След грандиозния успех на сериала „Короната“, много от зрителите са категорични, че той трябва да има още един сезон, който със сигурност ще има огромна гледаемост. В него Меган Маркъл трябва да изиграе самата себе си.
„Направете „Короната“ сега и Меган трябва да играе Меган“, пише Бес Калб в Twitter.
Спор за това как посрещнали Меган в семейството
„Изоставих кариерата си, живота си. Изоставих всичко, защото го обичам“, признава съпругата на Хари, която подобно на принцеса Даяна дори и не подозирала какво я очаква, когато прекрачила прага на новия си дом. Тя обяснява, че не е карала мъжа си да напуска Великобритания.
По повод отношенията ѝ с Уилям и Кейт, както и с другите по-известни членове на семейството, потребителите в интернет се разделиха на две. Едни смятат, че херцогът и херцогинята на Кеймбридж се държели дистанцирано и не опитали да им помогнат, докато други са на мнение, че Меган била доста надменна и не се съобразявала с нищо още от самото начало.
„Кейт знаеше, че медиите пишат лъжи за Меган, но не каза нищо, за да я защити!“, пише жена в Twitter.
Какво още от интервюто на Меган и Хари впечатли зрителите, вижте в материала на Tialoto.bg
Източник: Tialoto.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Новият филм за Спайдър-мен зае второ място сред най-успешните дебюти в историята на Холивуд
Зукърбърг най-накрая предложи антиутопичен, но доходоносен план за изкуствения интелект
Възходът на зелената енергия в Китай се сблъсква с инфраструктурни проблеми
АЕЦ „Козлодуй“ продължава да работи по график въпреки рекордно ниските нива на Дунав
Кадър на деня за 2 август
Япония и САЩ са предприели първа съвместна интервенция в подкрепа на йената от 2011 г.
10 от "Лудогорец" победиха трудно "Ботев" (Вр) в Разград
Митът за надеждността на Toyota е разбит
НА ЖИВО: ЦСКА – Дунав 1:1, "червените" реагираха бързо
3 от 3! Лудогорец се изравни с Левски, но едва не се издъни
Мечтата е близо! Ето какво се случва на новата „Армия“ + ВИДЕО
Национал на България с обрат в Полша
Юве обяви трансфера на голям талант
Томас Мюлер забърса младо гадже след развода + СНИМКИ
Любовен хороскоп за август 2026
Дневен хороскоп за 3 август, понеделник
Италиански кекс Ciambella с вкус на тирамису - пухкав и ароматен
Седмичен хороскоп за 3 - 9 август 2026: Успехи за Лъва
Седмична таро прогноза за 3 - 9 август
С какво родените през август са толкова забележителни?
Компютърен тест оценява вероятността за аутизъм с 13 въпроса
Молекулярен профил показва риск от Алцхаймер години преди когнитивния спад
Метформинът потиска клетки на рядко агресивно заболяване на кръвта
Първите дни на кърменето: Защо началото невинаги е лесно?
Кампания насърчава кърменето без рутинно дохранване на бебетата в родилните отделения
МЗ предлага лекарства без разрешение да се прилагат и за профилактика и диагностика
МВР проверява клип с млад варненец, който убива и готви котки
Хороскоп за 3 август 2026
Синът на Фил Колинс стана футболист в Германия
Тъжна вест! На 56 години си отиде актрисата Наталия Дончева
Безплатна платформа за болногледачи създадоха във Варна
Адвокати заведоха колективен иск срещу лошите пътища в страната