Ако имахме възможност да извикаме на бис Венета Райкова - щяхме да го правим през пет минути. Определено тя е героят на седмицата, след като й налетя гарван. Това промени плановете на тв водещата и тя се оказа в болница, за да й бият инжекция против тетанус. Както повелява на търсещите слава и популярност на всяка цена - интервенцията на сестрата със спринцовката бе надлежно заснета и пусната във Facebook. Мила ми, Венето, пиша шестица, защото ако не споделиш в социалната мрежа все едно не се е случило. Искаме да успокоим и любителите на животните - на гарвана му няма нищо.
След като Венета дълги години ни занимаваше с врачки и ходжи, случаят нямаше как да не поеме към мистичното. Нейна приятелка, а и самата Райкова, видяха в случката намеса свише. Един вид птицата я е отклонила от нещо лошо и била предупреждение, че зли сили дебнат Райкова. Надяваме се Тишовата съпруга да ни запознае, ако има продължение. Все пак да не залага само на версиите с магии, а да послуша и спецовете - в момента гарваните са агресивни заради размножителния период.
Когато пишем за живот в отвъдното няма как да не сложим като контрапункт Блaгo Джизъса. Не, "Ходещият Иконостас" не си е направил нова набожна татуировка, по-скоро заличава свой грях под чаршафите. Сигурно помните, че доскоро ходеше с ученичката със звучно и българско име Куини Алис, като връзката им започна още преди да навърши 18. Но на кого му пука в държава, където майки стават на 13-14 години.
Но пък Благо вече и законът не може да го пипне. В скута му вече е руската танцьорка Ecмep Oмepoвa, а Джизъса затвърждава славата си на плейбой. Доколко е богоугодно само той може да каже, но пък и не е влязъл в манастир. Току-виж пък и танцьорката му даде тласък да затанцува по-добре на футболното игрище и отново да се завърне в националния отбор. А там ни липсва определено, именно той е човекът, който може да възроди крилатата фраза "Господ е българин!".
Николета Лозанова пък удари дъното с глупав PR. Явно новата й водеща в "Папараци" Кристина Патрашкова е решила да й направи жест и от страниците на нейния вестник лъсна намек, че плеймейтката е преспала с Григор Димитров. Както е известно, Гришо бе замалко в България преди турнир в Турция. Ама да не си мислите, че е дошъл заради рекламен договор или пък да види познати и роднини? Не, просто хормони. Не издържал на сексапила на Николета и се усамотили на четири очи. И естествено, за читателя не е оставен момент на въображение какво са правили. Пък и Шарапова била на стотици километри от любимия си. За да се затвърди зараждането на нова светска двойка дори се спекулира, че връзката на Гришо и Маша била с рекламна цел. А дали пък цялата патърдия не е нескопосан опит за реклама на Лозанова?
Тази седмица продължиха и атаките срещу Алисия от нейни колежки, като тонът става все по-остър и подходящ за нашите ширини. Обща снимка от миналото на Алисия и Емануела провокира втората да използва запасите от цинизми.
"Еми, тя тогава беше много мила и лицемерна, и обичаше всички. И изведнъж стана гнусна, гадна, долна твар!", изригна Емануела, намерилата гръб в клана Диневи, фолкпевицата явно е готова за война и с Алисия, и с продуцента си и става все по-активна в нападките. Ние пък скромно ще отбележим, че едва ли ще е в нейна полза, тъй като и нейните бикини са понацапани.
Самата Алисия пък върви по пътя на мъчениците, които са готови да подложат и другата буза на медийните бухалки. Но пък намекна, че може и да оголи зъбки с фотос, който показва, че преди е била пале, а сега - вълчица.
и сме сигурни, че и в следващия обзор ще бъде мишена, тъй като нейната баджаначка Николета й готви предаване в неделя с Джина Стоева. Сигурни сме, че двете с удоволствие ще наточат лигавици по Алисия...
А ние с нетърпение очакваме откриването на трибуна "Моци". Който следи футбола няма как да не знае кой е Моци. Мо-о-о-оци, Мо-о-о-оци, Мо-о-о-оци... Но да не изземваме хляба на Алекси Сокачев. На 15 май ще бъде открита трибуната в чест на румънския футболист на стадиона на шампиона на Лудогорец. Със сигурност собствениците на подвижни сергии за хот-дог са смазали колецата, но нас ни интересува друго - кой измисли празничната програма? КОЙ?
За нещо българо-румънско ще пее сръбкинята Цеца. И в допълнение фолкпевицата Джена и малката Крисия. Последните две са от Разград (въпреки, че Джена рядко споменава за корените си) и е логично да са на стадиона. Толкова ли няма някой румънец да попее срещу трибуна "Моци"? Ето, имаме и готово предложение, което върви с балет:
За финален бис сме оставили Зорница Линдарева. Сигурно всеки се е кръстил да слезе от ефир по време на VIP Brother и тъкмо я забравихме и Нова тв реши да ни припомни за нея. Зорница, която призна, че е ескортирала мъже срещу заплащане, се оказва, че трябва да е мечтата на пепеляшките от село. Коя тиква иска да се превърне в Линдарева е трудно да си представим, но да не забравяме, че за някои жени телевизора е всичко. И каквото се показва там е хубаво. Нашият съвет пък е да натиснете червения бутон на дистанционното задълго. За да не попаднете на "Мис Пепеляшка". По-чувствителните могат да не издържат на наплива на силикон, включително и мозъчен, а пълнолетните могат да загубят ищах за секс за дълго.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Луис де Гиндос: ЕЦБ е нащрек за вторични ефекти от войната в Иран
Какви са пречките пред внедряването на AI в бизнеса?
ЕС крие чувствителна информация от Унгария, опасявайки се да не стигне до Кремъл
Задълбочаването на конфликта в Близкия изток срина азиатските пазари
Цената на петрола ще държи под тревога пазарите и тази седмица
Водещият профсъюз в Япония постигна ръст на заплатите с над 5% за трета поредна година
БАБХ иззе над 220 кг млечни продукти, яйца и колбаси на "Капитан Андреево"
2 евро за литър бензин? Ценовият шок при горивата продължава успоредно с войната
Заведенията искат 9% ДДС заради цените и конкуренцията
Жена загина в катастрофа на "Тракия" край Нова Загора
Нумерология и интуиция: Родените на тези дати усещат всичко
Куриоз: Гасперини остана без глас и не успя да говори след мача
Огромен интерес! Борци от 24 държави идват на "Дан Колов - Никола Петров"
Нюкасъл пое отговорност, ще разкрива свои расисти
Георги Градев се подигра с Георги Иванов-Гонзо
Разкриха какво липсва на ЦСКА
Сабаленка гази в Маями, продължава защитата на титлата си
Цветно настроение в пролетния маникюр (+Снимки)
Етнолог: Трапезата е била свещено нещо за старите българи
Какво се прави на Благовещение
20 гениални домашни трика, които всяка жена трябва да знае
Торта Капрезе с бял шоколад и бадемово брашно
Нумерологична прогноза за 23 март
В САЩ: Откриха опасна дрога в детски кукли
Самолет се заби в пожарна, има загинали! (СНИМКИ/ВИДЕО)
Паспортните служби ще съдействат на гражданите, без валидни документи, да упражнят правото си на вот
Брутално: 17-годишен вратар е в болница след ритник в главата (ВИДЕО)
Семейство от Варна поднови брачния си обет след 50 години съвместен живот
80 души са загинали във "войната" по пътищата у нас за по-малко от 2 месеца
Кои планети да наблюдаваме на небето през април 2026 г.
Древна делта, открита под повърхността на Марс, ускорява търсенето на живот
Руски учени разработват космическа оранжерия за мисии до Марс
Откриха потенциално обитаема планета, която разпалва надеждите за извънземен живот
Най-дълбоката точка на Средиземно море е затрупана с отпадъци
Китайски AI в орбита за пръв път управлява робот на Земята