Въпреки загубата: Лудогорец вярва, че може да отстрани Динамо

Нищо не е загубено, вярва Бърнард Текпетей
15

Въпреки загубата на собствен терен, играчите на Лудогорец са оптимисти, че тимът ще отстрани Динамо Загреб и ще продължи по пътя към Шампионската лига.

Бърнард Текпетей вкара гола за Лудогорец при загубата с 1:2 от Динамо Загреб. Ганаецът вярва, че разградчани имат шанс да продължат напред.

"За мен това представяне не беше толкова добро, колкото искахме. Допуснахме два гола за пет минути. Можехме да направим още неща. Можехме дори да спечелим.

През първото полувреме мотивацията беше различна. През второто знаехме, че трябва да дадем всичко то себе си. Това е футболът. Нуждаем се от малко късмет и да видим какво да подобрим.

Атмосферата във футбола е важна, но тя е докато започнеш да играеш. Нищо не е загубено докато имаш време да играеш. Трябва да подходим на нужното ниво към мача в Загреб", заяви цитираният от БТА Текпетей.