IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сачева: Коледните добавки не трябва да са повод за разделяне на обществото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Лицето е отражение на душата! Факт!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Незаетите бройки в администрацията и общините били 10 хиляди. Ето ви реформа в администрацията. Защо не правят реформата да намалят разходите и дълга на държавата?
отговор Сигнализирай
16
мак
преди 6 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Как не я е срам да се появява тая бивша антигерберка и сегашна видна герберка.
отговор Сигнализирай
15
Cec
преди 6 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Що роптайте сега па нали за тях гласувахте повечето те 15 години ви лъжеха и пак за тях гласувахте сега ревете но споко Н - начало обещава110 а тези може при условие че гласувате за тях
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Само нации къде си пишат съединението прави силата за лозунг могат да се раздоряват за абсолютно всяко щяло и нещяло !
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 0
В Унгария дават по 1 пълна пенсия на Великден и Коледа , тука по 10 процента он минималната и се правят на велики ! Нямате срама политици проклети !
отговор Сигнализирай
12
До 8
преди 6 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Главчев е жив да го ожалиш.Взел бил само 24 000 за първото тримесечие на 24 година .Понеже после станал Премиер.Другите 100 бона ги взела но *** директорка Консерва за трите тримесечия до края на годината.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
За всички пенсионери Кокошко. Кои са най уязвимите , турци, *** . Които нямат Великден и Коледа. Когато плащат осигуровки да не би да плащат по високи. Мухла дебела,скапана.
отговор Сигнализирай
10
Баце Евроатлантик
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Колеги, да обвържем коледните добавки със закон за да може догодина да се чудим как да го махнем?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: Реалист : Какво чакаш тогава? Нахлузвай един чаршаф на главата и отивай да живееш в ОАЕ вместо да ни обясняваш колко погрешно живеем тук. Аман от експерти дето ни обясняват как е в чужбина, но тук дори и не си правят труда да идат да гласуват.
отговор Сигнализирай
Новини