IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Слави Василев, ПБ: Не създадохме комисия за Пеевски, защото е една говорилня


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Едно НЕ
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Разбирам - тези почти 1.5 Милиона, какво точно Очакваха?! то се видя още по листите, Рекорд на РитниТопковци, УдриТопковци, Каратисти,Циркови Акробати, дори в Парламента - Световен Рекорд -21 Спортисти -Депутати на кРадев! това са реално Кризисни Актьори наети да играят Депутати в Активно Мероприятие по Симулация на Партия с някаква Идеология и Цели -НЕ,Целите са Ясни -Продължаване на Краденето - вече се Тегли Нов Заем, Митрофанова НЕ се кани, за да Посредници ни Продават на 3ни цени Руски Нефт!
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Мирчев пак искаше да се показва от сутрин до вечер по телевизията, но номерът този път не мина. Няма го Сарафов и Мирчев остана безмълвен
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Преди няколко месеца Буруджиева се правеше на много велика пред Слави Василев.... но от една седмица говори само добро за Радев
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Единстваната говориялня засега е бандата на Рундяев, която говори как ше бори олигархията, а назначенията и говорят друго
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
На комисиите за последните 6 години им загубихме бройката без да има резултат от нито една. Това е правилното решение.
отговор Сигнализирай
35
М?
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Слави, ти ли заемаш овакантеното място на Тошко? Като те гледам, идеален си и можеш да се справиш, въпреки че Тошко вдигна летвата много.
отговор Сигнализирай
34
1.4 милиона
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Айде, Радев се цунка с Пеевски. 1.4 милиона избиратели гласуваха за Радев, а получиха още от Пеевски. Кво стана? Излъгаха ли ви? :) Ама хубаво ли ви излъгаха? :) ПРСТ НАРОД!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
И. Тия ,са на борсата
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Махащия с кунки рано приключихте !!Преди. Да сте започнали !
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Бързо ще се действа такава заявка дадохте!!И айде сега в окопите влезнахте!!
отговор Сигнализирай
Новини