BGONAIR Live

Радев: Американските самолети ще напуснат летище "Васил Левски" до края на юни ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

108
USA SUPER
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: M.I.C. .............ОТ 40 % ПОДАРАК ВЕЧЕ Е С 18 % ТОЯ ДИФ ЛАЖЕЦ !
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Що ли се тревожа че тази цялата галимация с визите и самолетите накрая ще излезе контрапродуктивна! Да не кажа вредна за нашата сигурност. Да не кажа пълна глупост.
отговор Сигнализирай
106
M.I.C.
преди 1 час
Харесвам 9 Не харесвам 1
Нещо освен общи приказки казани с патетичен тон. Нещо реалн от обещанията ще се изпълни ли, че гледам всяка сутрин Радев казва нещо а следобед излиза респрективния министар отговарящ за съответното действие и го отрича. А тъова с администрацията е върха - щя съкращава няма да я съкращава, ще си плащат осигуровките ама ще им се вдигнат заплатите.... тея съвсем изтрещяха!
отговор Сигнализирай
105
USA SUPER
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 1
ЕИИИ РАДЕФ ТУРИ НЕКЪКЪФ ПЕРУКЯ ! ПЛАШИШ ЕВРЕЯ !
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 1 час
Харесвам 12 Не харесвам 1
ЗКПЧто не става за финансист не разбрали!? Комуниста е свикнал само да граби!
отговор Сигнализирай
103
Ivan
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 2
А за визите нещо?Или май забравихме?Фуражка,зелена,некадъ....рна!
отговор Сигнализирай
102
mdaaa
преди 1 час
Харесвам 9 Не харесвам 0
самолетите, алекперов, кагебейския патриарх са основните теми?! усетихте ли се? дано.
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 6
Войната свърши с фиаско за САЩ, не успяха да победят Иран и самолетите няма нужда да са тук така или иначе.
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 1
Слушай, ко-мунисте, да вземаш да се махаш! На всички омръзна. ОСТАВКА!!! Левако!!! Никой нормален човек не може да издържи вашето управление. 500 децибела ШУМ. Работа за дребили. Съсипахте България. Машинен премиер, ако не бяха машините на Мадуро, щеше да си в опозиция. Мрерзавец!!!
отговор Сигнализирай
99
Хахах
преди 1 час
Харесвам 9 Не харесвам 1
Ами нормално бре чорап, нали сключиаха примирие, за какво да стоят тука, пък и ти видяхме те с визита, ах, колко съм силен, сега ще изнудвам Тръмп. Пълен патцал си. Пълно посмешище.
отговор Сигнализирай
Новини