BGONAIR Live

Радев: Американските самолети ще напуснат летище "Васил Левски" до края на юни ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 1
ОстаФка некадърник!!! Все някой друг му е виновен!
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 1 час
Харесвам 9 Не харесвам 1
И на кого пречат самолетите?на гундяев ли?
отговор Сигнализирай
96
Кичка
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 1
Визите остават. Така ли да го разбирам. Язък....
отговор Сигнализирай
95
Радев мисли
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 3
Че когато махнем визите за сащ и там ще ни приемат с хляб и сол
отговор Сигнализирай
94
Чепа Чепилова
преди 1 час
Харесвам 13 Не харесвам 0
На никого не пречат самолетите. Голям праз като отлетят. какво от това?
отговор Сигнализирай
93
Старчо
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 0
92
Наще Ф16 ще
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
Летят ама друг път Какви съюзници на нато сме не знам
отговор Сигнализирай
91
Кемерков
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
Забележете, тавариш Рундацки каза ще напуснат летище Васил Левски, а не българия. Обаче родната вama приема това като гоуем упсех.
отговор Сигнализирай
90
Критика
преди 1 час
Харесвам 9 Не харесвам 1
Всички некадърници, които не могат да се спрявят с финансите на държавата, се хващат първо с пенсиите и майчинските, най- безпомощните социални групи. Вместо да намалят безмислените, разточителни разходи за администрация, безмислени заплати плюс пенсия за измислени длъжности/ пример- Малинов, финансов консултант на Донев - абсолютен нонсенс/, ремонти, нови коли и други безумия. Гербаджийско- комунистически модел се завръща с пълна сила!
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ааа няма зор, нека поседят самолетите.
отговор Сигнализирай
Новини