BGONAIR Live

Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 6 Не харесвам 10
Навсякъде по света искат богати руснаци, само в ес искат бедни немци. Ми кво ревете бе, нали искате да сте в бедния ес?
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Сполуката на Жан Ниденов се прероди в сполуката на натовския генерал любител на традиционните руски ценности Румэн Радэв.
отговор Сигнализирай
99
Василев
преди 9 часа
Харесвам 6 Не харесвам 6
Оплачете се на другаря шовинист малката кремълска Пу.та.ранк.а , за това че сенчестия руски флот пренася нефт в Черно море и българското крайбрежие е с петролни петна!Агент Заки Шоли!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
98
Преди пет
преди 9 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Години,в хотел 4 звезди на Златни пясъци,поисках обяснение защо август месец няма пресни плодове за десерт,а някакви *** кремчета с яйца,при опастност от салмонела.И ужас!!!Управителят ми донесе един непрозрачен плик с кайсии,да не видят другите.От тогава не съм стъпила на "родното" море
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 9 Не харесвам 5
Ауууу *** колко хубаво ще е в еврозоната. Ауууууу *** как само ще хубаво ще си живеем в клуба на богатите. Аууууууу, Ауууууууу пляс пляс п,е,д,а,л,и,т,е, пляс пляс п,е,д,а,л,и,т,е, водно колело, Ауууууууу, Ауууууу!
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
До: F16Block70 "Пак ще кажа,който има желание веднага може чрез гугъл да види менюто на Маре Ностра Пефкохори и да сравни:)" -Според мен цените там са си нормални като за плаж. Но имай предвид, че koneuukouдuume под Гърция имат предвид плаж дето няма Beach барове, а да опъне чаршафа някъде, да извади щайгата с доматите и русенско варено или цел ден да кара на дюнери и после обяснява как камъни имало, стоножки, жаби и кви ли не зверове...
отговор Сигнализирай
95
F16Block70
преди 9 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
Абе факт е,че и да са скъпи за някой от тук пишещите:):):) бой за чадъри и шезлонги има само тук в България и то това беше неотдавна:):):)На Смокиня яки каратета къде едни беха си оставили хавлиите сутринта и другите дойдоха и им ги изхвърлиха и се настаниха:):):)Между другото тогава сет два шезлонга и чадър беше 25лв и сега е толкова:):):)Една даже я даваха да реве по новините ,че за WC трябва да плати 1лв:):):)Безплатно може само в храстите:):):)
отговор Сигнализирай
94
Баба Ванга
преди 9 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Българските хотелиери и кръчмари ще фалират на голям български празник! Когато и да се случи - голям празник ще бъде!
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
И по зле ще стане , ще се занулите и като се научите да работите може и някой да се върне
отговор Сигнализирай
92
Василев
преди 9 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Вчера дадоха петна от разлив на петрол , и кой е този луд да почива в този бъркоч!Агент Саманта Рагал!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
Новини