BGONAIR Live

Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
не е от еврото
преди 6 часа
Харесвам 18 Не харесвам 4
Абе важното е, че сме в клуба на богатите и цените са ни само за богатите!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 23 Не харесвам 0
Да правят технологични компании, бе. Стига с тези ресторанти и индийци.
отговор Сигнализирай
5
J
преди 6 часа
Харесвам 26 Не харесвам 0
Не е транспортната свързаност проблема, ако ще и лифт и метро да направят пак няма да ида
отговор Сигнализирай
4
Веселинъ7112136860
преди 6 часа
Харесвам 25 Не харесвам 0
ТАКСИМЕТРОВ ШОФЬОР не е професия,а П...А...Р..А..З..И..Т...И..З..Ъ..М. РЕСТОРАНТЬОРИТЕ,КАФЕДЖИИТЕ,ДИСКОТЕКАДЖИИТЕ,БАРАДЖИИТЕ И ХОТЕЛИЕРИТЕ ,МЕЖДУ КОИТО НЯМА НИТО ЕДИН ЕТНИЧЕСКИ БЪЛГАРИН,СА НАРКОТРАФИКАНТИ,ПЕРАЧИ НА ПАРИ,УМИЩОЖИТЕЛИ НА ПРИРОДНАТА СРЕДА,ТРАФИКАНТИ НА МИГРАНТИ , ПРОКСЕНЕТИ,ХАЗАРТАДЖИИ.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 38 Не харесвам 0
Ам как да се случи - то по скъпо от колкото в чужбина - а за отношението,обслужването ,инфраструктурата - няма и как да се случи...Всеки търси да ПОЧИВА на разумна цена и в условия за това..Ей къде са Гърция ..Турция ..Албания- а за по нататък коментара е излишен- в една Италия кафето,пицата,пастата,сладоледа ... са поне на половин цена от при нас - а качеството ...
отговор Сигнализирай
2
Перничанин
преди 6 часа
Харесвам 43 Не харесвам 0
И още по-голям отлив ще имат, докато не им светне, че проблемът си е баш от тях. Никакъв бизнес подход, никакво качество, там едни пари да се вземат пък догодина други балами ще дойдат. Е честито, свърши тая.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 51 Не харесвам 3
Лакомията на българите дава резултат,как пък нито гръцките,нито пък турските хотелиери пищят че няма туристи Ами техните хотели са препълнени.
отговор Сигнализирай
Новини