IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Държавата дължи милиони на съкратени полицаи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Съвет
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Нека полицаите, които не са си получили парите заведат дела срещу държавата. Тези дела са подсъдни на Административния съд и за тях не се заплаща. Така ще си получат парите със сигурност и с лихвите. А колко още ще напуснат, ако се гласуват в НС предвидените промени, бедна ви е фантазията. Това важи и за Министерство на правосъдието.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
И защо рябва да му се дават 20 заплати,че на него вече са му платили за работата,това за добра служба към партията-майка ли се дава ?
отговор Сигнализирай
38
x
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
И за лихвоточки дължи,ама чакам веце 1 година!!!*** държавата значи-Аз като не им платя глобата ми запорирват сметката,а държавната сметка кой ще запорира?
отговор Сигнализирай
37
Много пари !
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Тези пари са много за сиромашката ни държава. Забележете, онези които трябва да получават по 20 заплати наведнъж в болшинството си са изключително прости хора.Държавата е преценила, че при съкращение на един научен работник трябва да му се плати обезщетение за 1 месец, а на милиционерите за по 20 месеца. Но простакът си е ***. И 200 заплати да му изплатят той ще си остане същият какъвто е бил по време на служба в МВР. Т.е. да яде, да се орига и да ***. За него това е животът.
отговор Сигнализирай
36
селянин
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Къде беше вчера тоя мухъл от снимката-Цветанчо имаше панахида за убийството на Никола Петков?Къде беше мръсната комунистическа гад да почете убитите от неговите роднини?*** лицемерна долна *** комунистическа.
отговор Сигнализирай
35
детхин
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
МЕВЕРЕТО СИ Е ЗА ЗАКРИВАНЕ ОТВСЯКЪДЕ,НАЙ НЕЕФЕКТИВНАТА ДЪРЖАВНА СЛУЖБА Е
отговор Сигнализирай
34
селянин
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Прав си некадърници са.Най вече тъпият им министър.Много си прав.Но имат право да си получат мангизите.
отговор Сигнализирай
33
YAKUDZATA
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Трийте мненията ми,може да съм малко груб и вулгарен на моменти но това е истината за тези негодници който по никакъв друг начин немогат да изкарат едно парче хляб.
отговор Сигнализирай
32
селянин
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ще плаща като поп даже и с твоите пари.Така ще бъде.Ако ли не чао по трасето.
отговор Сигнализирай
31
двама и повече
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
верно ли бе , че те ако ставаха за работа нямаше да станат милиционери пък и какво да ти обяснявам, като от някой нищо не става то той става милиционер... торба с ***
отговор Сигнализирай
Новини