BGONAIR Live

Путин: Русия се бори срещу агресивна сила, подкрепяна от НАТО ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

179
az
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Като всяко нещо в страната на ***, е гротесно.Ссср победи нацизма който преди това рибентроп ***, рязкъсаха полша. Сега видиш ли спасители от нацисти. Тия трябва да бъдат затрити като нация
отговор Сигнализирай
178
Георги
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Високомерна Русия забрави че не е СССР и сега си плаща за това.
отговор Сигнализирай
177
BG
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Червен лицемер който има специално място в ада до сатаната!
отговор Сигнализирай
176
Cec
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
За тези с минусите да вам примери като започнете от Санстефанския и Сръбско българската война че до турски паток да дойдете
отговор Сигнализирай
175
Забавното е
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
В момента има една фашистка държава в Света и тя е русия.
отговор Сигнализирай
174
Дядо от село
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
"Където е русия,там е и войната"-цитат на една обикновена възрастна рускиня....
отговор Сигнализирай
173
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Горби липвидира ссср, Путин успешно ликвидира Брикс и Опек. Добре върви работата.
отговор Сигнализирай
172
Хахаха
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
Прости рускивъшкари.
отговор Сигнализирай
171
Кух
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
До 176 Кухльо ако не бяха Сащ щяхте да говорите на Немски. Точно толкова слаби сте, колкото и в днешно време. Без въздушното превъзходство, армия, заема който ви дават, оборудването кеото ви дават и ХРАНАТА която ви носят .. вие сте били чао. Нямате нито флот, нито самолети, нито нищо. Както и днес нямате.
отговор Сигнализирай
170
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Много филчета, фобчета, все едно за кого, ако някой разчита друг да му подобри живота, няма да стане. Нема нужда да се хабят всички.:))
отговор Сигнализирай
Новини