BGONAIR Live

Путин: Русия се бори срещу агресивна сила, подкрепяна от НАТО ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

149
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 8
Русофоб не е точен термин, по-скоро е гнусофоб !
отговор Сигнализирай
148
142
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Най обичам да гледам показната загриженост на русофобите за руснаците. Особено в комбинация с Луков марш!
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
142- много си прав- омразата и фобията не е донесла нищо добро и сега се питам тия 25 милиона руснаци които живеят извън Русия дали ще се върнат обратно в родината си, деца/внуци на Сталин, Хрушчов, Брежнев, Горбачов, децата на Кремъл, на Путин дали ще се приберат в Русия защото за сега са в имоти за милиони в ЕС Великобритания, в Париж на метри от Айфеловата кула, в Германия....
отговор Сигнализирай
146
F16Glock70
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
146, за да се преструваш на Христов, е нужно да пишеш по-неграмотно! Не че ще ти повярваме :))))
отговор Сигнализирай
145
Това
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 5
Е празника на победата на оригиналните фашисти болшевики над копито им хитлеризма. Преди четири години се показа цвета на руския фашизъм. Мракобестна фашизирана Русия. Те са агресори от фашистки тип а се изкарват жертви.
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Няма ли да иде Лили Иванова и Катя и Здравко от Ритон да изнесат един концерт в Маскве, кат навремето ?
отговор Сигнализирай
143
Радио Ереван
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
142
Христо Христов
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 6
Аз пък съм фен на Путин. За 5 години разшири Нато двойно. Скоро Нато ще анексира Русия. Всичко е точно. Путин е наш човек. Докато е на власт, няма опасност Русия да бие.
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Сегодня только геювити и двата трола у сайтО не празнуват победата над хитлерофашизма.
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
Най високото джудже е руското джудже. Понял?
отговор Сигнализирай
Новини