BGONAIR Live

Путин: Русия се бори срещу агресивна сила, подкрепяна от НАТО ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

159
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
Путин се е сврял в Бункера. На площада е 3-я му двойник....
отговор Сигнализирай
158
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
200000 ти е казал секретарят на ДКМС, Ж. Желев? Или кой?
отговор Сигнализирай
157
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Мен ме кефеха преди бушитата , които се смееха на лошата инфраструктура и ниските доходи в България! И като им кажеш, че в Русия въобще няма пътища , а доходите им са наполовина, вече реагират обидено, сърдят че им казваш, може да е вярно, ама защо ги засягаш! Егати хората, хем дрипльовци, хем нарцистични и обидчиви!
отговор Сигнализирай
156
История
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
След жалкото падане на съветския съюз и окупациония режим. Някъде през 90те бяха отворили разсекретени папки. В една от тях имаше информация, че при освобождението на България са загинали около 20,000 руски войници ( всипки знам че те нв са само руски, а украински и др. ) , а Не както казват после те 200,000. Може да потърсите в Интернет. От 1944 всичко е лъжи .
отговор Сигнализирай
155
Дако
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 4
Слава на Зеленски, че позволи да се проведе Денят на победата
отговор Сигнализирай
154
Смях
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
До 155 Първо болшевиките не са помагали на България. Второ за свободата на България са умрели много повече Българи , отколкото руснаци. Трето България също е снабдявана с оръжия от западна европа преди въстанията. Вземи малко се образовай клоун.
отговор Сигнализирай
153
Cec
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
Мокрите сънища на едно страхливо джудже
отговор Сигнализирай
152
Хахаха
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 2
Пълен смях. Тази е 3тата война за последните 100г. И в трите русия е в започването на всяка една и винаги НЕ са виновни, и винаги имат враг който искал да ги унищожи. На това може да вярват само тамушните промити мозъци.
отговор Сигнализирай
151
Червената Армия
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 14
Ако не беше Русия, в "България" щеше да се говори на турски и до днес!Ако не беше Русия, сега европейците нямаше да са свободни "джензита" а щяха да маршируват песни на третия райх и да шпрехах немски...
отговор Сигнализирай
150
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
СПРАВЕДЛИВАТА МУ ВОЙНА Е В ТОВА, ЧЕ СИ ИСКА СТАРИТЕ ЗЕМИ. НО ПО СЪЩАТА ЛОГИКА ДАЛИ АКО СИ ВЗЕМЕМ МАКЕДОНИЯ ЩЕ Е ВОЙНАТА НИ СПРАВЕДЛИВА???! НЕ. НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ ЧРЕЗ ВОЙНА. И ВСИЧКИ ВОЙНИ ДОСЕГА ГО ДОКАЗВАТ ЧРЕЗ РЕЗУЛТАТИТЕ СИ!!! ПРОСТО ТРЯБВА ДА СПРЕМ, КЪДЕТО СМЕ И НИКОГА ПОВЕЧЕ И ДА НЕ ПОМИСЛЯМЕ ЗА ВОЙНА!!!
отговор Сигнализирай
Новини