BGONAIR Live

Подеха кампания срещу зависимостта от интернет

Започна рекламна кампания за предупреждение на гражданите за рисковете от зависимостта към интернет

Подеха кампания срещу зависимостта от интернет

Учреждението за борба с пристрастяванията към кантона на Цюрих, Швейцария, започна рекламна кампания за предупреждение на гражданите за рисковете от зависимостта към интернет и по-специално към форумите и сайтовете със сексуално съдържание, съобщава Ройтерс.

В кантона на Цюрих за разлепени множество афиши и са поставени рекламни пана с предупреждения за психологическото пристрастяване на хората към мрежата. На интернет страницата на кантона е поместен и въпросник за самооценка, чрез който потребителите да разберат дали са зависими или не.

Вижте още

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Здраве
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата