BGONAIR Live

Жени намериха 1500 лева на земята... и ги върнаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
до 80 баба Вуна
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Какво помниш бе ***. Хората тогава не си лягаха гладни.Нямаше просяци по улиците и гладни деца .Парното и тока бяха без пари.Ходехме във годината два пъти на почивка бе и не за 5 дена ,а за по 14 дена бе.Да изреждам ли още неща.Тия телевизии и компютри са ти промили мозъка колкото и да ти е останал от него.Аре бегай се снимай.Нищо не помниш.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
92Ти не знам какво помниш но аз помня други работи.Живееше се царски стига да имаш ум в главата.А баламурниците и сега живеят зле.Не системата е виновна а празната ти тиква.
отговор Сигнализирай
91
до 86
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Така беше 86...аз съм на 46 в момента ,това дето казваш го помня много добре и ще добавя ,че често тогава се прибирахме от гости с майка и татко доста късно през нощта без страх и притеснение че някой ще те пребие или обере....Имаше ред и сигурност.....
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
до 80Помня как разстрелваха на границата. Помня затвора в който живяхме. Помня как хора изчезваха безследно заради неправилно мислене и изказване. Помня как другарите живееха царски, докато народа ядеше кучешка радост. Помня как си бършехме задниците с вестник, защото тоалетната хартия беше дефицитна стока. Помня опашките по Нова Година за зелени банани и портокали. Помня, не съм забравил. за 45 години, комуноидната *** повреди българина. Превърна го в просещ за соц. помощи!
отговор Сигнализирай
89
мдааа
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Ако я бех намерил чантата тоа немаше да пише благодарствени писма.
отговор Сигнализирай
88
абе 86
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
ти добре ли си - за бийтълс и подобни групи са биели, арестували и пращали по тухларните през 70-те години! ХАйде, ако обичаш не ми говори празни приказки, партийно величие, борецо против фашизма, което мецду другото означава национал социализъм, което си е вашето социализъмъ!!!И тогава си бяхте "специални" по партийна линия и сега пак парите са си у вас. И запомни едно - комунистите са най-добри в лъженето, краденето и убиването!Я ми кажи колко имигранти отиват в източна посока и в западна!!!
отговор Сигнализирай
87
до 80
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Помня всичко. Помня за горещо любимия вожд. Помня за промиването на мозъците на децата от първи клас. Помня маршовете. Помня стихотворенията във възхвала на Другаря, БКП и КПСС. Помня как марширувахме '86 г, докато радиоктивния облак от Чернобил тъкмо беше навлязъл в България. Помня тоталния дефицит на всичко. Помня как за руска трошка се чакаше по 5 години, за апартамент по 20 години. Помня времето в което за да включиш телевизора, пускаш стабилизатора. Помня как ток имаше за 1ч и 3ч на тъмно
отговор Сигнализирай
86
сара
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
ей, че иманярски този квартал/район и кви доблестни ***????;) как така си загубвам чантътъ, зорлем клоунска вест:))) връщайть е , ора паричките и че ви пишат благодарско чреч днес.***
отговор Сигнализирай
85
81
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ужас!!До сега 15 МИНУСА!!Излиза че всички в Бг са СВЕТЦИ?!!Е как мамка му при толкова светци сме на този хал???????Питам аз и отговор не искам!СМЕШНИЦИ
отговор Сигнализирай
84
до 80
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
относно 69 - наистина се съмнявам, че човека е на 45. Аз лично си спомнян от комунизма, че имахме много лапми в къщи беше светло и не се гасяха.Помня, че без пържоли. кюфтета и руска никой не сядаше на масата.Помня, че ходихме на море и планина, че баба ми слушаше Биитълс на грамофона а баща ми Юрая Хийп и Цепелин.Не се налагаше да заключваме апартамента и т.н.....
отговор Сигнализирай
Новини