BGONAIR Live

Жени намериха 1500 лева на земята... и ги върнаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
до57
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
я се поограмоти малко, че си далече от истината, нещо си зомбиран и с промит мозък, ама вече е 21-ви век!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
поименно бил благодарил на полицаите... смяяяяххх!!!!Ама ако полицаите бяха намерили чантата, а не жените, сега нямаше да си ги има тия въпросните пари тоя ***.
отговор Сигнализирай
61
до 56
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Цъкай си плюсове колкото искаш ,но си нямаш и понятие как стояха нещата. Водиш се от медии и нямаш и на идея изобщо какво беше ,а и сега какво е! Вероятно ти се плаща да плещиш глупости по форумите с политическа цел.Румънците като бяха с 0 (кръгла нула) външен дълг да не са цъфнали и вързали?? Имаш ли идея в момента колко е външния дълг на България и по правителства кой колко ни е завлякъл??? Повтаряш като папагал това ,което ти е наредено ! Явно ви е и нервна работата защото си служите и с обиди от безсилие. Ти и няколкото твои дружки на заплати тук!
отговор Сигнализирай
60
Дрън Дрън
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
50 какво му е чудното то има няма 800 м.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
До 57Къде по добре беше по соца, когато тоалетната хартия беше дефицитна стока, нали ?
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
55 таен агент на цветановата ченгеджииница телефоните потслушват и ако напишеш нещо веднага те прихващат-тука има повече ченгета от колкото работещи да ги издържат а после медиите били свободни...
отговор Сигнализирай
57
Дрън Дрън
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Браво на жените. На мен ми откраднаха от дамската чанта в Пловдив 1480 лв. прихванати с ластик, но за съжаление гнусните джепчийки могат да имат краста, въшки и др., но нямат морал. Още веднъж браво на жените!
отговор Сигнализирай
56
до 54
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Според вица в капитализма нямало опашка. Ако си бил в Америка обаче, можеш да видиш опашки за лекар на тези, които са без застраховки а това са около 50 милиона американци.Можеш да чакаш с дни и пак да не ти дойде реда.Има опашки за записване в държавните училища и пак не е гаранция.Има опашки за помощи за соц. слаби (те нямат социална ситема, това са просто еднократни помощи).....Така, че не ми хвали капитализЪма :)
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Викаш, другаря дето е управлявал България 30 години, не трябва да му се вярва,като казва, че към '89 г нямаше пенсионни фондове, но на пишман соц. икономистче - да ? *** !Истината е проста : към '89г, България беше във фалит. 12 млрд външен държавен дълг, липса на пари и невъзможност да си обслужва дълговете. Забрави май купонната система и мораториума върху плащанията на външния дълг, с което Луканов закопа България максимално ! *** нещастен.
отговор Сигнализирай
54
до 53
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
И на теб сигурно ти се плаща да работиш а не да пишеш по форуми в работно време.
отговор Сигнализирай
Новини