BGONAIR Live

Жени намериха 1500 лева на земята... и ги върнаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

153
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Дааа, ти си поредната бетонна кратуна пълна с готови шаблони, която не може да повярва, че вече не се издържа от членски внос. Цял живот си живял на гърба на другите с партийната си книжка, а сега ревеш като насрано дете, защото ВЕЧЕ никой не е длъжен да се съобразява с теб. Сега по-добре слез да изметеш пред входа. Ти от кои си, от гълтачите ли?
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
абе руска подлого, каква е тая дума "знают", българска ще да е. Радвай че, съветските ти другари имат православие и кирилица благодарение на нас! Но това не се знае явно и не се казва.Айде остани си със здраве, профане и бегай улево!!!
отговор Сигнализирай
151
Иван
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Не може ли да им даде поне по 100 лева като благодарност... Ей затова не трябва да се връщат такива големи суми с пари - 100% са на някой алчен богаташ, който и пет пари не дава...
отговор Сигнализирай
150
911
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Да ги беше поканил на благодарствен обяд...Той писмо писал...хм
отговор Сигнализирай
149
СССР!
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Това "духайте" го прави целият бг народ от 20г. А непълнолетните знают повече простотии от колкото ти си чувал през живота си.Ама ти явно не си от духачите(народа), ами май от лапачите(мутроиди)? Нещо не се вписваш в картинката, така че, бегай бързо!
отговор Сигнализирай
148
ъ?
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Вие от ссср, не се ли оттеглихте въобще и завинаги??? И това "духайте" от къде го научи? Не пиши простотии, тук четат и непълнолетни.
отговор Сигнализирай
147
СССР!
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Жалко, това са били на някоя мутра парите-крадени пари. Ако си ги бяха задържали, поне щяха да се върнат при жениците(народа)... Ама съвест имат, през СОЦИАЛИЗМА са живяли и трудили! Духайте демократчета!!!!!!!!П.С. Ако парите са били на нормален човек, аз си оттеглям коментара веднага и поднасям извиненията си!
отговор Сигнализирай
146
%%%
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
То да те е срам да свършиш нещо свястно в тази държава.
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Чудесна постъпка! Не всеки би го направил, аз например за себе си не съм убедена, за съжаление.
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Браво бе, благодарствено писмо..., да им беше дал по 1 лев, да пият по шише студена вода...
отговор Сигнализирай
Новини