BGONAIR Live

Жени намериха 1500 лева на земята... и ги върнаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

133
DarkLord
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Абе не ме занимавайте с глупости бе!! Когато някой от парламента върне 10-20 млн. лева по сметка на държавата, тогава напишете! Стига писахте за дреболии...
отговор Сигнализирай
132
Благородство!
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Виж, сега 133, явно не са те ограбвали или не си губил пари. Но, да разчиташ на тях и да видиш ,че ти липсват дебитните карти и прочие и да няма от кой да вземеш ще ти се промени мисленето. Защото няма да станеш по богат!
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 22
130
xaxaxaxaxaa
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
и 117, и 128 и 120 май со посещавали зоогическата градина в Лондон, и маймунките си го отнасят
отговор Сигнализирай
129
Благородство!
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Това с подобни изгубени вещи още повече с крупни суми пари ,кредитни карти и дебитни се случва само на определини хора, защото се знае, че ще бъдат върнати! Не на всеки се случва, това само на определени хора.
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
124Кьорав карти не играе!!Тая знаеш ли я?Ако не я знаеш то току-що я научи!Още малко и ще ме разплачеш.....
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
не в полицията бе тикво. на собственика им. в полицията ще земат парите и ще му върнат документите.
отговор Сигнализирай
126
бг
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 9
Луди хора,намеря ли пари ще ги предам ама другия път.А да ли някой който има нужда може да умре,кво ми пука някой да мисли никой ,че аз да мисля.
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
А като сте толкова СВЕТЦИ хайде да направим един експеримент.Ще подхвърлим 20 пъти портфейли с по 100 лев да видим колко от тях ще бъдат предадени в полицията........от сега ви казвам:НИКОЛКО!!!
отговор Сигнализирай
124
Благородство!
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Има хора и хора! Едни ще ти върнат портомонето с кредитните карти, еврата, левовете и дебитните карти, други само да ти видят джисиемите и веднага хоп.... в джобарката и пиши ги бегал, трябва от всичко се правят пари. Интереса бил клатил феса!
отговор Сигнализирай
Новини