BGONAIR Live

Появи се партия на лудите. Иска властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

124
Агент 00
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Положението в България е катастрофа и пълна лудница - пандемия,бедност, безработица,кражби, инфлация и пред война - дори и луди да ни управляват пак няма да можем да се оправим....
отговор Сигнализирай
123
не е много смешно
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Наистина е другарски клип в стил "Аламинут". Целта - профаниране и осмиване на участието в политиката. Проявяващите активност са "луди" - това е едното скрито внушение. Не проявявайте активност - ние се грижим за вас - е другото.Канибалите усещатт, че робите се размърдват и... опитват всичко!;)
отговор Сигнализирай
122
Партиен член
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Записване в ЧК: reduta.bg.
отговор Сигнализирай
121
Гуруньов
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Явно червените и по-специално БСП са в голема криза, щом като се наложи да търсят спешна помощ от твърдото ядро на 4Километър.И за това най пазената коспиративна група е принудена да прави някаква уж партия ЧК.Шаш за народа това е.
отговор Сигнализирай
120
MIROSLAV NIKOLOV
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
A BE NIKOI ZA NIKOGO DA NE GLASUVA VSEVI SAM SAM DA SE OPRAVLAVA TOVA HUBAVA IDEY BILGARI NA BUNT ZA PRAVATA SI MITINGI NARODE NE SPI SIBUDI SE
отговор Сигнализирай
119
DEICHLAND
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
AMAN AMAN OT PARTII NA BG TRABVA TAKAVA PARTIA ZASTOTO VSICKI GOLEMSI SA LUDI ZA PARI ILI POLUDAHA OT KRADENE NA PARI HAHAHA
отговор Сигнализирай
118
123
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
kolko e 2+2? ami mnogo prosto,kupuva6, ili prodava6?
отговор Сигнализирай
117
кому ниска кому висо
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
ДО 117ЦЪКНАХ ТИ ГО МИНУСЧЕТОИ КВО О О О
отговор Сигнализирай
116
луд за връзване
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
ами ,че ние и сега сме на власт бре! Само дето сегашните ни лидери са Боко и Сидко. Конкуренция не щем.
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Тези от четвърти километър ли са или от "На всеки километър".
отговор Сигнализирай
Новини