BGONAIR Live

Появи се партия на лудите. Иска властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

104
burgazliikata
преди 15 години
Харесвам 45 Не харесвам 3
POJARNIKAR -- PREMIERFUTBOLIST -- KMETami 6tom sme izbrali takiva hora , da izberem I LUDITE , niama problem!BRAVO NA DOKTORA! DA JIVEE PARTIATA NA LUDITE!
отговор Сигнализирай
103
Ама те не са ли на
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
ВЛАСТ вече близо 2 години !!! Ами така де коя партия ще има за лидер мутра - та той напълно отговаря на въпроса "Колко е 2 и 2?" !!!!
отговор Сигнализирай
102
..
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 19
Писна ми от разни такива философи като теб. Щом "Боко" можел?! да те питам само - кой от предишните можеше?! ходи си гласувай за Догановци, Станишевци, Воленовци и всякаква такава ***, или още по-добре - ходи да гласуваш за Обама ;)
отговор Сигнализирай
101
Нов Световен Ред
преди 15 години
Харесвам 44 Не харесвам 6
В един глобалистичен свят, всеки шут може да е министър-председател на колониалните държави като България.Щом Боко може - защо лудите да не могат ?!?След като доживях и това чудо такъв като Борисов да управлява държавата ни, следващия на този пост, който очаквам след Боко е Митьо Пищова или Азис.Партия на лудите ? ... Защо не ?! В ненормална държава, в която направиха хората на луди, тази партия има най-голямо бъдеще !Успех на изборите !Ще се замисля дали да не ги подкрепя ...
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Че светът е оцелял, защото се е смял, това може да го измисли само българин! Другите народи се борят, а ние загиваме, хилейки се...
отговор Сигнализирай
99
Че-Ка, Че Ки
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
И доктора е луднал, явно. След всички управлявали досега, какво да мисли човек?!
отговор Сигнализирай
98
българче
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
2+2-много сложен въпрос с три отговора 1,ако имаш да даваш прави 3 Ако имаш да вземаш прави 5. А по принцип прави толкова колкото каже шефа.
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Ако беше жив бай Тошо, щеше да ни каже, че след като се смеем и шегуваме със страшни неща, май е време за тревога.
отговор Сигнализирай
96
Разтревожен
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Е, драги ни психиатри, психолози и социолози, май достигнахме и прескочихме прага на поносимостта? Кажете го на управляващите, колкото по-бързо, толкова по-добре! Ако и сред вас е останал поне един нормален!
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 47 Не харесвам 2
Докарани до лудост от всички краища на България, обединявайте се!
отговор Сигнализирай
Новини