BGONAIR Live

177 жертви по пътищата за 4-те месеца на 2011 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
до hah
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Тя статистиката основно включва тази 1/2 България дето много бърза за някъде, но главното, е че незнае за къде !
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
жертвите ще намалеят рязко едва, когато бъде премахната корупцията по пътищата и правилата най-накрая започнат да се спазват от всички. за съжаление от това катаджиите имат най-малко интерес и се чудят по какви други начини с безумни ограничения да намалят жертвите. lord, дано си прав, но не забравяй, че най-много жертви има през летния сезон.
отговор Сигнализирай
13
Фактите!
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
2010 г. убити при ПТП - 775 души!1965 г. убити при ПТП - 743 души!2009 г. - 9012008 г. - 10612007 г. - 10062006 г. - 1043....1994 г. - 13901993. г. - 13071992 г.- 12291991 г. - 11141990 г. - 15271989 г. - 11491988 г. - 11531987 г. - 11531986 г. - 1070....1982г. - 1229....1971 г. - 1129....
отговор Сигнализирай
12
БСП
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
НИЙ АСВАЛТ НЕ ЯДЕМ
отговор Сигнализирай
11
LORD
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ако тенденцията се запази, това означава, че до края на годинота жертвите ще са около 550. Това ще е спад с около 50% на загиналите спрямо 2009, което е хубаво. Дано така върви и занапред.
отговор Сигнализирай
10
мм
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ми как няма да намаляват жертвите всяка години със 10% като всяка година има със 10 % по малко от "опасните" шофьори -макар да е много относително да се слагат всички под един знаменател защото има и много невинни сред тях
отговор Сигнализирай
9
иф
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Добра новина - жертвите намаляват с всяка изминала година :-) А, дано все така да е!
отговор Сигнализирай
8
hah
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
За да се вземат адекватни мерки за намаляване на катастрофите - КАТ трябва да започнат да си вършат работата, а именно да събират КАЧЕСТВЕННИ данни за причините им. Това с "несъобразената скорост" не помага на никого . Като начло бих предложил премахването на КПП-тата по изходите на градовете - безумни тапи останали от СОЦ времето ! Също въвеждане на минимална скорост по магистрали и първокласни пътища, така да няма някои излезли да се разходят с 50, докато 1/ 2 България зад тях бърза за някъде!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ste namalyavat,zastoto se izbivat.I ostavat po malko djigiti.
отговор Сигнализирай
6
Тъпите медии
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
177 души са загинали при катастрофи от началото на годината.Това показва статистиката на МВР за броя на жертвите по пътищата за 2011 г.Статистиката показва, че в сравнение с миналата година има намаление с около 10%, ама на *** журналист това не му прави впечатление!Както и че вече трета година поред се запазва тенденцията за намаляване /средно с около 10% годишно/ на броя на жертвите от ПТП!Ама ба българския журналист не му пука от тез подробности!
отговор Сигнализирай
Новини