BGONAIR Live

177 жертви по пътищата за 4-те месеца на 2011 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Политолог
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Ами обяснението е просто. Маймуни. Прости маймуни. Затова в България не става нищо - нито нормален социализъм, нито нормална демокрация.
отговор Сигнализирай
4
Programist
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Една ужасна статистика наистина... Всеки ден умира средно по 1 човек. Нещо като черна лотария. Замислете се, това може да е всеки от нас, дори тези които не сме зад волана...Уви, убийците зад волана гледат на това като на статистика (ако изобщо обърнат внимание)...
отговор Сигнализирай
3
freax
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
За мен това е добра статистика (има напредък!), ако продължава в този дух, починалите от ПТП на годишна база ще са с около 50% по-малко от предходните години.
отговор Сигнализирай
2
gotin
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Закон има, глоби има, ... остава да се въведе контрол милиционерите да не взимат 10-20лв от нарушители, а да глобяват. Умират невинни!!!
отговор Сигнализирай
1
АЗ
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Както абсолютно винаги. Нищо по-различно...
отговор Сигнализирай
Новини