IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Икономическа полиция тараши TV+


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

94
БОРБА С МАФИЯТА
преди 12 години
Харесвам 44 Не харесвам 2
БТВ какъв наем плащат за малкото НДК ???? Колко е ощетена държавата и обществото от това ????? МАФИОТИ ГНУСНИ ! ТИКВА, ДАНО ИЗГНИЕШ В ЗАТВОРА, МУТРО ГНУСНА !
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
двама се карат тв7 печели,а що ли
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
"ТАРАШИ" ?!?!?!Егати "медията" егати "журналистите"! Пишат лафове все едно пият в селската кръчма!
отговор Сигнализирай
91
AHAHAHAHA
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 31
В Булсатком е по напечено и от ивицата ГАЗА и Сирия. БТВ ще ги смачка и ще фалират. Щом започваш война с най-великата медия си обречен на гибел и ФАЛИТ
отговор Сигнализирай
90
BulSHI
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 35
Всички знаем, че Булсатком крият броя на абонатите си.Допреди 5 месеца бях техен абонат в продължение на година и половинаи през това време, винаги когато съм си плащал месечните такси,съм получавал касов бон на който НЕ ПИШЕ "Фискален бон".Какво според вас означава това, ако не КРИЕНЕ БРОЯ НА АБОНАТИТЕ И НА ДОХОДИТЕ?!?
отговор Сигнализирай
89
Quo Vadis
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
До 94 Ако отделят БТВ каналите в отделен пакет ще е най-добре и всеки мойто не ги иска няма да ги купува. Ако стане така ще е повече от супер!
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Сталин да не е възкръснал ???2013 година ,муха да пръдне се чува ,какви са тея номера и интриги.
отговор Сигнализирай
87
НАП
преди 12 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
До TPE3BEHХайде моля някой да обясни какво значи "КРИЕНЕ НА АБОНАТИ" ? Пред кого ги крие? Ако взима такси и не издава фискален бон - ок, нарушават закона, аз поне като съм плащал в брой - винаги са ми давали бон. Моля някой разбиращ да обясни за това "КРИЕНЕ НА АБОНАТИ", че аз не разбирам какво всъщност означава и го тълкувам като да вземат пари от абонати без да издават фискален бон, което едва ли вярвам, че си позволяват да правят от БСК !
отговор Сигнализирай
86
radioprestilka
преди 12 години
Харесвам 40 Не харесвам 4
Полиция нахлу в телевизията на "Булсатком"Арестувана е телевизионна водеща от ТВ+, проверяват документите на служителите. Знаех си, че е прекалено хубаво за да е истина и още в началото на конфликта предвидих, че Бойко ще се задейства! Та сега Правителството взема страна в един най-обикновен между фирмен спор, а после бтв не била про правителствена телевизия! намесата на Бойко и Цецо е заради липсата им през телезяпа чреж услужливите журналисти в 35% от българските домакинства, тоест губят рейтинг, а след него и нерви, започва да си проличава, че вълка козината мени, но нрава никога не! Е на това му казвам полицейски произвол!Между другото спомних си още един факт, водач на листата в ГЕРБ за Стара загора е Цветан Цветанов на следващите избори, акцията явно е заради това... На Борисов и Цветанов не им стига Дюнигейт, ами сега се впуснаха в нова закачка Булсатгейт, ГЕРБ годината им тръгна на карък издънка след издънка!
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
Не вярвах,че има журналистическа мафия,но вече се убедих!Като не искаш да гледаш дадена телевизия,ти пращат наказателният отряд!
отговор Сигнализирай
Новини