BGONAIR Live

Сандов: Не вярвам, че мъжете от "Петрохан" са се самоубили


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Тъй, тъй!
преди 4 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 12
Не са се самоубили. Самоубити са!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 5
Като знаем колко адекватни сте пепедебейците, какво вярваш не може да е фактор
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 13
Е то май само Мвр Пикчърс вярват, ама и за тях е съмнително.
отговор Сигнализирай
1
Готино прикритие
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
1. Ей брат, знаеш ли в Мексико какво е готино? Пещери, духовни гурута, яхоаска това онова. Трябва да дойдеш да видиш. 2. Тря брат но няам пари. 1. Бе ти само ела. Ние черпим нали си ми брат! Айде утре заминаваме! 2. Ама как утре? 1. Е к'во имаш толкова да правиш. Вземай пастпорта и утре идвай на летището. (2. идва и вярно го черпят 1 месец готино изкарване по пещерите в Мексико на сметката на Иво Лама.) Пък Иво Лама пътъва с гурпа. С Хипита обикновенно митниците не им се занимава много.
отговор Сигнализирай
Новини